Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha nagyon vízes vagyok, mit...

Ha nagyon vízes vagyok, mit szedjek, ami kihajtja belőlem? Gyógyszer, tea?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 21:52
 1/8 anonim válasza:
100%
zöld tea, de akkor hosszú szabira kell menned, és rendezd be az életed a wc-n
2010. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsúrlófű tea az is vízhajtó hatású, de nem drasztikus.
2010. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Iszol eleget? mert ha keveset iszol, akkor az is vízvisszatartást okozhat! Napi 2-3l lenne az alap. Amikor én vizesedtem nyáron, még több vizet ittam, és nagyon hamar helyrejött a dolog. Veséid rendben?
2010. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1.5 l-t iszom egy nap.
2010. márc. 31. 23:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem olyan nagyon rossz:) próbáltad emelni? úgy hogy reagál a szervezeted? kipróbálod? érdekelne hogy reagál rá a szervezeted! Az enyém nagyon jól:) jó lenne, ha másnak is beválna, és nem kellene gyógyszer:) Van olyan teakeverék, hogy vízhajtó tea.. gyógyszertárban is lehet kapni, ha gondolod, arra is rákereshetsz:)
2010. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben!:)
2010. ápr. 1. 00:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyél retket, remek vízhajtó hatású, és még vitamin is van benne. Ma már azt mondják napi 2-2,5 liter folyadékot kellene inni, legutóbb az orvosnál azt mondták belefér a 2,5-3 liter is
2010. ápr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Remek tanácsok (bár nem értem, mi köze a zöld teának a szabihoz - nálam semmi hatása, élvezeti cikként iszom), csak éppen ki kéne vizsgálni, mitől vagy vizes, és az alapbetegséget kezelni.

Pl. a szívedtől is lehet, az meg nem vicces.

2010. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!