Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A GoSlimmer tapasz tényleg...

A GoSlimmer tapasz tényleg segít? Már sokadszorra futok bele a reklámba meg a különböző sztorikba, de nekem elég műszaga van. Van köztetek olyan, akin segített?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 6. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Totális kamu, kamu a termék és a honlap is, a kommentek, amiket az "elégedett felhasználók" írtak, olvashatóan ugyanattól az embertől származik, néhány fordítóprogrammal lett lefordítva, mert teljesen magyartalan.

Aki ennek bedől, azzal nagy baj van.

A fogyáson semmilyen tabletta, krém vagy tapasz nem segít, csak a helyes étrend és a mozgás.

2016. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Idéznék a kommentekből:

"és anyám ajánlta" - írta: könyvelő


"áldozat nélkül kiválasztottam egy esküvői ruhát" - írta: nővér


"De aztán mondtam elég. Érzelmi válságom története uganis szinte észrevehetetlennek tűnik már az életbe!"


"Hihetetlen és mi a legjobb, így tele vagyok energiával és azt tervezem, futok is néha, miért is ne!" - írta: tanítónő


Aki ezek után még nem biztos abban, hogy ez egy országos kamu - nos az másszon le a falvédőről.


Ha ilyen termékeket Facebook-on reklámoznak, ott is érdemes a válaszolókat megnézni: a nevük nem kattintható. Hamis mind. Ahogy a termék is.

2016. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ez a fogyasztó fülklipsz és hasonlók testvére. Ez folyamatosan emlékeztet arra, hogy ne egyél olyan sokat. Ennek következtében, valóban visszafogod magad és lesz eredménye.
2016. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

""áldozat nélkül kiválasztottam egy esküvői ruhát" - írta: nővér"


Vagyis nem gyilkolt meg senkit, amíg megtalálta a neki megfelelőt... Bele se merek gondolni, milyen vérfürdő lenne itt a csodaszer nélkül.


Egyébként étrendet nem lehet csökkenteni csak változtatni, mivel nem mértékegység.

2016. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajon csak edzéssel és megfelelő kajálással lehet fogyni.
2016. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 türelmes válasza:
Szia
2017. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 türelmes válasza:
én használom a GO Slimmer tapaszt, már 3hete és nekem bevált és sportolok mellette és nem is diétázók nekem bevált
2017. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor a sporttól fogysz, #7. Nem a tapasztól. Ezeket a vackokat azért ajánlják diéta és sport mellé, mert önmagukban nem működnek.

Ja, és ne küldözgess leveleket légyszi. Főleg ha nem tudsz írni.

2017. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
83%
szerintem is kamu az egész és ha valakinek tényleg használ akkor az placebo hatás mert huncut kis dolog az emberi elme...
2017. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A Kék válasza:

Próbáltam, tehát biztosan állíthatom - SEMMI HATÁSA.

Ugyan változó korban vagyok és ilyenkor amúgy is nehéz leadni a begyűjtött súlyfelesleget, de elkezdtem mellete tornázni és igyekeztem figyelni is arra mit eszek, - és még így sem használt semmit !!!

2017. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!