Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos fogyasztószer diéta/...

Hatásos fogyasztószer diéta/ fogyókúra kiegészítéseként?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most kezdtem el a fogyikúrámat, 5-8 kilótól szeretnék megszabadulni. Egészséges étrenddel és beiktatott sporttal (esti futás). Kérdésem lenne,hogy tudtok e ajánlani valami olyan kiegészítést, ami gyorsítja az anyagcserét, esetleg elveszi az éhségérzetet plusz. Hangsúlyozom, hogy nem ettől várom a megoldást, de az anyagcserém igen lassú.


Kérlek csak normális válaszokat, tapasztalatokat írjatok !


Előre is köszönöm !



2016. ápr. 6. 12:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Inkább valami természetes összetevőjű vitaminra , fogyasztó zsírégető szerre gondolok. Recepteket kérlek ne írjatok... mert én nem vagyok az a kategória aki ezt mindennap meg tudja kotyvasztani... vásárolni az alapanyagot hozzá...stb. Az életvitelem sem olyan, elég váltakozó. Előre köszi mégegyszer !
2016. ápr. 6. 12:42
 2/7 anonim ***** válasza:
l kranitin, koffein, zoldtea es vannak olyan szerek amik elosegitik a zsir felhasznalasat(bb oldalok nezelodj) de szerintem a leghatasosabb l-karnitin+krom es meg zoldtea hozza.
2016. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia ! köszönöm szépen a válaszod! Igen, ezekről már hallottam sok pozitiv dolgot ! támogatja a fogyókúrát ... lehet hogy beszerzem őket és akkor megpróbálom !
2016. ápr. 6. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy multivitamin is szerintem mindenképpen ajánlott lenne, főleg diéta idején.
2016. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne varj nagy csodat, tapatsztalat. de edzesekkor jobban birod majd es hamarabb nyul a tested a zsirtartalekhoz. Elmeletileg, lehet vitazni hogy placebo-e vagy sem. zold tea meg inkabb nappal igyad kave helyett. estere ne, felporget.(ilyenkor nyomok vegig egy 4-5 ps3 gameplayt mert nem tudok laudni). multivitamin ajanlott tenyleg.
2016. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer! Akkor beszerzem ezeket a cuccokat.

Te melyiket márkát ajánlod, ami mondjuk a pénztárcának sem annyira megterhelő ??? Te melyiket szeded ?

2016. ápr. 6. 15:18
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es, köszönöm neked is ! Multivitamint azt már szedem ! És arra mindenképp szükség van ! :)
2016. ápr. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!