Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van itt valaki aki fogyott a...

Van itt valaki aki fogyott a Reg enorral?

Figyelt kérdés
Én már 3.hete szedem,eelső héten lement másfél kg azóta semmi...
2016. ápr. 23. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
fogyni megfelelő étrenddel és mozgással lehet. minden más humbug. mikor fogjátok már megérteni ezt végre?
2016. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Most hallottam erről először, ezért utána olvastam. Alapból nem olyan gáz készítmény, bár ettől fogyni senki sem fog, max a pénztárcája. Sima grapefruitmag kivonat + egy kis aszkorbinsav. Egyszerűbb lenne ezt pl. a dmből megvenni, egy ezresből kijön.

Ahhoz, hogy fogyj, diétázni is kell mellé. Nálam ez úgy néz ki, hogy sok fehérje, közepes zsír, kevés szénhidrát.

Miket eszel egy nap?


Egyébként elég paradoxon, hogy a gyümölcsöket tiltja a benne lévő cukor miatt, viszont étkezésenként lehet enni egy szelet kenyeret, ha meg van pirítva... :D

2016. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is mindig elítéltem(ítélem) az ilyen szereket.Kb.2 évvel ezelőtt leadtam 26 kgt,10hónap alatt.Szénhidrátok elhagyásával ,plusz vettem futógépet,és minden nap vasárnap kivételével gyorsgyalogoltam.Sajnos nagyon megsínylették a térdeim,azóta sem tudok sportolni,mert másnapra begyulladnak és járnom is nehéz :( A Reg enor szerettem volna leadni legalább 6-7kgt...,mindent betartok ,de ezek szerint nálam nem működik.
2016. ápr. 23. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el megint a szénhidrátok csökkentését. Ha deficitben is vagy mellé, mozognod sem kell különösebben, attól még fogyni fogsz. Legegyszerűbb módszer, ha regisztrálsz a kalóriabázisra. Beírod az adataid, és hogy mikorra szeretnél lefogyni és mennyit. Kiadja, hogy mennyit ehetsz. Ha betartod a keretet, plusz a szénhidrát sem több, mint a testsúlyod x 1,5 gramm, akkor fogynod kell.
2016. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én használtam a reg-enort 4 hónapig. Utána már undorom lett a kolbásztól, szalonnától, disznósajttól, stb.


Hiányzott, hogy nem ehetek gyümölcsöt, csak az előírt 3 félét. Nem lehet semmiféle édességet cukor nélkül enni, sőt tejterméket sem fogyaszthattam. Viszont nagyon gyors és látványos fogyásom volt, amiből 2 hónap alatt majdnem az egész visszajött, miután abbahagytam.

Ez a gyors fogyás átka.


Elismerem, hogy sok embernek beválik hosszútávon, de véleményem szerint nagyon egyoldalú a táplálkozása.

2016. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!