Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kicsit többet mutat a mérleg...

Kicsit többet mutat a mérleg a kelleténél, viszont edző terembe nem szívesen megyek! Estleg valakinek valami ötlete? Valakinek valamilyen tapasztalata valami csodaszer/ csodaszerekrol?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 21:00
 1/8 anonim válasza:
100%
Nincsenek csodaszerek olyan embernek, akinek büdös a munka.Edzeni kell és megfelelően táplálkozni, azaz diétázni.
2016. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reggelente egy csésze mikróban melegített vizelet lassan elkortyolgatva. Sokat ugyan nem fogsz vele fogyni, de havi másfél, két kiló lemegy vele. Ha úgyis csak keveset kell fogynod, akkor neked ez tökéletes lesz.
2016. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell edzőterembe menni. Veszel egy edzőcipőt (decathlonban aszfaltra való 3000-4000ft, olcsóbb mint egyhavi kondibérlet), és reggelente vagy esténként elmész kocogni.
2016. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A csodaszerekkel az a baj állítólag, hogy végbélkúpként kell használni őket.
2016. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs csodaszer.

Otthon is súlyzózhatsz, tornázhatsz, elmehetsz túrázni, biciklizni, futni...

2016. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd, csodaszerek nincsenek. Viszont nekem van egy tuti módszerem, egy év alatt közel 30 kg-t fogytam vele, és sokkal formásabb is vagyok, bár bevallom, nem én találtam fel a spanyolviaszt...

Szálkásító diéta és sport. Heti 3 súlyzós, és heti 3-4 aerob/intervallum edzés. Ennyi a titok. :)

2016. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha létezen bármilyen csodaszer akkor senkinek se lenne súlyproblémája mindenki azt szedné csak kevesen sportolnának!
2016. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amúgy meg nem a súly számít hanem a testszír százalék!

[link]

2016. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!