Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a kankusta...

Mi a véleményetek a kankusta duo-ról?

Figyelt kérdés

Valaki használta már ezt a fogyókúrás tablettát? Ha igen akkor segített? Ha nem akkor van valami mellékhatása?

Lehetőleg olyanok írjanak akik használják vagy használták.


2016. máj. 3. 20:12
 1/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne, de elsőre kicsit sem bizalomgerjesztő a felület és a mód, ahogy ezt a tablettát értékesítik... Ugyanaz a szövege ennek a tablettának, mint egy másik hasonlónak, ez a Forskolin. Keress rá, itt még a sikeresen lefogyott emberkék is ugyanazok... Csak itt persze nem a kankustat nevezik meg, hanem a forskolint, tehát nem tudni melyik az igaz... És mellékhatásokról nem írnak.. Érdekes. Hogy lehetne 14 kg-t fogyni néhány nap alatt Mellékhatás nélkül?! Hasmenés vagy valami, az is mellékhatás, de itt semmit sem írnak. A helyesírásukról meg inkább nem is írok semmit... Mondjuk a garancia jelent valamit, de kérdés, hogy csak akkor érvényes, ha nem adtál le 14 kg-ot? Ha annyit leadnék semmi nem maradna belőlem, csak a hajam.
2016. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tabletták nem használnak semmit. Rengeteget próbáltam már ki. Nos ezek után nem hiszek egyben sem. Tornázz mozogj meg ne egyél szénhidrátot. Ne döljetek be ti is a reklám termékeknek. Csak arra jó hogy pénzt csaljanak ki.
2016. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
inkább a clean 9-et ajánlanám
2016. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én már 15 napja szedem,s 2kg le ment.Olvastam,hogy egy hónap alatt 4-5kg tudsz le adni vele!Igaz, nem olcsó! Én már 2007-ben is fogyokúráztam 4 év alatt 46kg adtam le! Meg lepetésemre amit akkor szedtem kapszulát 4 hónapig,a mérleg nem mozdult meg!Mikor lefogyott és nem szedtem tovább utánna indult be a fogyásom! Nem sokra rá a tévében volt egy műsor ami erről szólt!Az volt benne,hogy sok fogyni vágyónak az a baj velük,hogy túl gyorsan akarnak meg szabadulni a felesleges kilóktól.Holott az a jó,ha 3-4 hónapig szedi az ember az ilyen fogyitabikat és aztán lesz fogyás,és meg lesz az eredménye.Így rájöttem,jó ahogy működött.Szóval minden fogyni vágyónak,ne add fel kell kb 3-4 hónap mire lesz valami eredmény.További sok sikert a fogyokúrához!
2017. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 K.Emese válasza:
100%

Soha senkinek esszébe se jusson megvenni ezt a szart!!!

Átverés az egész ! Külföldre bejegyzett cég , semmiféle vásárlói jogod nincs emiatt. A telefont k..va anyázva rád csapják ha esetleg a pénzed szeretnéd visszakapni.

2017. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Kamu az egész! 26000 Ft. volt, nem, hogy fogyott tőle az illető, de talán még gyarapodott is. Egy pénz elszívó csaló banda az egész külföldi központtal. Reklamálásnak helye van, de semmi értelme.

VIGYÁZAT! CSALÓK!

2017. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2 honapja szedem.egy dkg se ment le.nem vagyok frissebb energikusabb.ez kamu.viszont a koleszterin kevesebb
2018. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! Ezek a nagy fogyást ígérő oldalak MIND CSALÓK!!!

Feltesznek innen-onnan összeszedett képeket, meg valami tudományos hablatyot és az emberek bedőlnek. Hamisak a hozzászólások is.

Itt van néhány oldal ahol ugyan azok a "lefogyott " hölgyek vannak csak más néven.

[link]

[link]

[link]

Remélem tudtam segíteni.

2018. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csaba00007 válasza:
Nagy átverés,miért hisznek emberek ekkora kamuban? Fogyni csak kalória bevitel csökkentéssel és mozgás növelésével lehet!! Azaz akaraterő kéne!! Minden hamis állítás a honlapin,mindenféle klinikai kísérlet nélkül. Íme egy német leleplezés: [link]
2018. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!