Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » L-karnitin és króm tabletta...

L-karnitin és króm tabletta segíthet a diéta és mozgás mellé a fogyásban?

Figyelt kérdés

sziasztok! heti 3 alkalommal aerobicra járok és vigyázok az evéssel is, de szeretném hatékonyabbá és persze gyorsabbá tenni a fogyást. megőrülök az édességért..

az említett szerek segíthetnek? köszi ha válaszoltok!


2010. ápr. 8. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

l-carnitinről tudok nyilatkozni.


1. ez nem szer

2. segít, de csak hány %-ot, csodát nem ettől kell várni

3. az evéssel vigyázni kevés lesz, megtervezett és végrehajtott diéta kell (és nem nőklapjás meg 90napos elmbetegségek!)

2010. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! nem ettől várok csodát :) mint írtam, mozgok és igyekszem nem többet enni, mint amennyire a szervezetemnek szüksége van.

pontosan megtervezett és végrehajtott diétát nem tudok produkálni - két pici babám van, az ő étkezésük a pontosan tervezett és végrehajtott, az enyém az utolsó a sorban. ez így persze nem jó, de ez van. van, hogy délig kaja közelébe sem jutok, máskor meg a nagyobb csak akkor eszik, ha én is, és csak azt amit én is - ezzel óvatos vagyok, de a gyerek az első.

az egyetlen ami rendszeres, az a mozgás - de már ennek is örülök, mert fitt vagyok, a túlsúlyomat -még- bírja a testem.

csak ugye én is szeretnék kicsit csinosabb lenni... és két terhesség után kicsit türelmetlenebb is az ember lánya :)

köszi még egyszer!

2010. ápr. 8. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
nézd,én őszinte leszek: sztem minden fogyasztószer pénzkidobás.ha komolyan gondolod a mozgást és tudatosan táplálkozol le fogsz fogyni. a gyors fogyás amugy sem egészséges.sajna ez türelemjáték,én is lefogytam 120 kg-rol 100-ra 4 honap alatt fogyasztószerek nélkül,és ki tudtam várni türelmesen.sok sikert!
2010. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, ezt csak normális étrenddel tudod elérni. Ha nagyon picik a babák, tehát még nem ovisok, és mindig velük vagy, akkor türelem, lehet nem most fogsz lefogyni. Bár szerintem 2-3 óránként csak lenne 5 perced bekapni 50 dkg csirkemellet zöldséggel.
2010. ápr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
fél kiló csirkemellet 3 óránként?:D jajj ne!
2015. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!