Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztószert ajánloto...

Milyen fogyasztószert ajánlotok? Beszámoltok a tapasztalataitokról?

Figyelt kérdés

173 cm, 60 kg vagyok, kicsit elengedtem magam, nagyjából 5 kg-t szeretnék lefogyni a derék-comb-has részről, de hogy gyorsítsak a folyamaton,gondoltam keresek valamit, ami segítene a fogyásban. Ötleteket szeretnék és a tapasztalataitokat. :)

lány22


2016. máj. 17. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Csak pénz kidobás szerintem. Ezt a pénzt helyette költheted egészséges ételre, kondi bérletre stb. Igaz, én még nem próbáltam ilyet, de úgy tudom elképzelni hogy max étvágycsökkentő hatása van az ilyeneknek vagy semmilyen.
2016. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Placebó az összes. Beveszed és elhiszed, hogy jobban fogsz teljesíteni.

Szerintem is kondibérletre, kajára fordítsd azt a pénzt. Esetleg gyógyteákra, zöldteára, stb.

2016. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy túlsúlyból kell fogynom, szóval próbáltam én is ilyeneket.

XY terméktől kézremegést, idegességet, agressziót tapasztaltam, majdnem ráment a kapcsolatom.

ZV terméktől naponta kétszer jártam pisilni, aztán már csak egyszer, pedig ittam rendesen... hát fogalmazzunk úgy, hogy nem tesz jót a vesének és a májnak.


Egyiktől sem fogytam egy rohadt dekát se.


Egy barátnőm ajánlott egy bizonyos szert, ő fotózás előtt használja, attól lead akár 5-6 kilót is... aztán két hét múlva nézem, hogy tiszta kráteres a feje, olyan ronda lett a bőre, tiszta pattanás, sebek és hegek tömege, májfoltok, száraz és ráncos... hát öööö, inkább leszek kövér.


Termék nevet szándékosan nem írtam, mindkét esetben olyat kerestem, amit többen dicsérnek, hatásosnak mondanak (nem a netes fórumokon a fizetett kommentátorok, hanem magánemberek véleménye).

Szóval hagyd a pi..ba.

2016. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hamarabb lemegy étrendváltozással.
2016. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, hát konkrétan én is olyan dologra gondoltam, ami étvágycsökkentő lenne, mert az van, nem is kicsi :D vagy ami esetleg gyorsítana az anyagcserémen, mert az viszont nagyon lassú. soha nem próbáltam ilyesmit, több ismerősöm is szed, Cefamadar és hasonló dolgokat, de igazából én sem hiszek egyikben sem, ezért vártam tapasztalatokat. teát egyszer már vettem, de nem bírom meginni az ilyen cukor nélküli gyógynövényes dolgokat, már az illatától is rosszul vagyok. marad a sport s a kevesebb kaja ;)
2016. máj. 17. 15:51
 6/7 anonim válasza:
Udv! 5 kilogramm leadasa nem nagy dolog azt elered hamar, ha valtoztatsz az etrendeden kicsit jobb iranyba. Nincs szukseged ilyen szerekre bar nem az etvagytalansaggal fogyasztanak es nem is olacebo... hanem a sir egeset segitik elo de a -5 kilohoz tenyleg csak penzkidobas kevesebb szenhidrat tobb mozgas es 1-2 het alatt lemegy az az 5 kilo
2016. máj. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Annini válasza:
Hoodia p57! Elveszi az étvágyad és árban is jó. Fél éve szedem kb kisebb nagyobb kihagyásokkal és kb 12 kiló ment le. Több ismerősömnek is ajánlottam és nekik is bevált. Anyukám januárban kezdte el szedni velem 92 kilóról 75-re sikerült lefogynia :)
2016. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!