Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek mi indítaná be...

Szerintetek mi indítaná be újra a fogyást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok kiló mínusz van a hátam mögött, önállóan fegyelmezetten toltam le magamról a kilókat. Terembe járok lassan fél éve, itt most lett meg a -20kg. Viszont leállt a fogyás kb 1hónapja. Heti 6-7 nap edzés, futok +súlyzózás.

Az orvossal beszéltem, hogy még mennyit kéne ő -10 max 15kilót javasolt, úgy lennék 161cmhez 67-62 kg. Igen az a normál tartomány teteje de ő ezt javasolja. Nya a lényeg igazából mit kéne elkezdeni szedni , amitől kicsit beindul újra a dolog. El akarom érni még az idén a kitűzött súlyt Nézegettem zsírégetőket , l-carnitint, bcaa-t. De ez nekem rendkívül magas. Sok féle van és nem tudom nekem mi lenne jó ebben az esetben.


Köszönöm szépen előre is.



2016. máj. 19. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Étrend? Általában ott bukik el a dolog.
2016. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia. Napi 1200 kcal, mondjuk sajnos inkább alatta, mert nem bírom megenni a kiszámolt adagokat. Szóval inkább 800-1000 kcal között mozog.

Feherjedús, ch és zsírszegény...

2016. máj. 20. 05:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Kitartás!

Folytasd amit csinálsz,beindul újra!

2016. máj. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

-lüke duma ez a leállt a fogyás

. ugyanis ,ha sokat eszünk > hízunk

. ha keveset eszünk > fogyunk

. ha pont eleget eszünk ,na akkor van az ,hogy nem változik,stagnál a súlyunk,

-és te most ebben vagy ,az általad bevitt kalória,az pontosan annyi,mint az általad leadott kalória ,egyensúlyban vannak,ezért nem hízol,és ezért nem fogysz,és a további fogyásodhoz nem kellenek csodaszerek,elég ,ha kevesebbet eszel,vagy többet sportolsz......

2016. máj. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz. A hosszú, diétázástól simán belassulhat az anyagcsere. Ilyenkor az is segíthet, ha egy-két napra megemeli a ch-bevitelt.
2016. máj. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3köszönöm 💗

#4na az a helyzet, hogy baromira nem eszek sokat és csak jókat, nincsenek sunyizások. Napi szinten futok minimum 6kilit szóval magas a kcal égetésem(~400kcal az átlag plusz egyéb kardio) , ergo deficitben vagyok, és értem, hogy mikor van hízás mikor van fogyás és ez mikor stagnál a szervezet, viszont baromira nem tudom, hogy az enyém miért, ezért gondoltam valami pluszra ami megindítja vagy ösztönzi .

#5 igen olvastam erről a ch hintáztatásról, lehet, hogy kicsit töltenem kéne, hogy érezze a szervezet, hogy nincs komolyabb pánik. Köszi, megpróbálom hátha. 😊

2016. máj. 20. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tagnált, olyan 7-8 kiló után állt meg. Pajzsmirigy+slim tablettát kezdtem el szedni, ez segít az anyagcsere helyreállításában. 3 nap szedés után már újra indult a fogyás
2016. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!