Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Étvágycsökkentésére mit...

Étvágycsökkentésére mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Szeretnék kevesebbet enni, és megálljt parancsolni, de nagyon nehéz, illetve nem megy.

Tanácsokat szeretnék kérni, hogy mik lennének hatásosak?


2016. máj. 22. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Önfegyelem.

Állítólag rengeteg mindenre jó ;) 😂

2016. máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Étvágycsökkentésre a stabil vércukorszint a legjobb módszer. Ezt el lehet érni napi többszöri (5-6-7) kis adagos, alacsony glikémiás indexű szénhidrátokat tartalmazó étkezésekkel vagy ketogén diétával.
2016. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, az önfegyelem...még gyakorolnom kell, mert ebben a témában mindig megakadok!:-(

2016. máj. 22. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ami nagyon bevált azt a répa :)

ha ehetnékem van, berágcsálok egyet és kész :)

2016. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az önfegyelem nekem nem szimpatikus (bár bizonyos nagyon alapszint persze nem árt), én a másodikkal vagyok, azon belül nekem személy szerint a ketogén diéta jött be, a sok lassú szénhidrát még nem az igazi. De van, akinek teljesen máshogyan kell ennie, ezt ki kell tapasztalni.

Sok gyors ch a legtöbbünknél nem segíti elő a gyors, tartós jóllakást, de vannak még "veszélyes" ételek.


De étvágyra tényleg megfelel az önuralom, az nem gond. Az éhség a probléma, ha kaparod a falat és éhezel, pedig már egy csomót ettél... Erre, de részben az étvágyra is a megfelelő étrend a jó. Vagy a több mozgás, ha a szervezeted kevés kalóriáa mellett mindenképpen hisztizik... Mozogni amúgysem árt. Étrend, kalóriamennyiség, mozgás - ezeket kell jól összehozni, hogy jóllakottan, élvezetesen fogyj. Lehet, hogy nem mindenkinek sikerülhet, de sokaknak igen.

2016. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem kávé, zöld tea, ebéd után egy deci vörösbor... ezek elnyomják az étvágyamat, éhségemet :)

a répától én csak éhesebb leszek :/

2016. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!