Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Véleményetek a 30days nevű...

Véleményetek a 30days nevű tablettáról?

Figyelt kérdés

Előre kijelenteném, mielőtt valaki megint belémkötne, hogy nem ettől várok csodát és nem csak ettől akarok lefogyni 8 kilót! Diétázom és rendszeresen sportolok!

Az érdekelne, hogy valóban igaz-e hogy a has és deréktáji elhízás oka valóban az a baktérium amit ez a gyógykészítmény említ? Mert nálam csak itt lelhető fel zsírpárna. Valamint azt írja, hogy segít kitisztítani a májat vesét stb és megszünteti az enyhe gyulladást a deréktáji szerveknél, ez által nem rakódik oda annyi zsír. Itt a link: [link]


Ha valaki esetleg próbálta, érdekelne a vélemény!

Köszi szépen!


2010. ápr. 10. 12:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Szia kérdező!:) Mi a tapasztalatod???
2010. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Szióka!

Tapasztalataim nagyjából jók, bár kilókban nem mérhető a fogyás (mondjuk ezt írja is) Centiben talán 1-2 cm ment le, de az sem feltűnő. Viszont ami nekem nagyon pozitív, hogy sokkal jobb a közérzetem, nincs puffadás, és mivel csökkenti a hasüregben a gyulladást, így a menstruációs fájdalmaim teljesen megszűntek. Régen majd megszakadtam annyira görcsölt a hasam, ülni és állni is alig tudtam, de most legutóbb semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

De én is azt tudom mondani, hogy fogyni csak ezzel a tablettával nem lehet, csak diétával és edzéssel!

2010. okt. 7. 09:09
 23/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Köszi. Én is plusznak gondoltam, diéta és torna mellé.
2010. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem számít a csillagjegy is hogy ki hova hízik: [link]


Rám és a barátnőmre teljesen igaz!!!! Persze biztos vannak kivételek!

2010. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nálam talán a hosszú, vékony testalkat az ami nem igaz, de a többi teljesen. Lehet benne valami!
2010. okt. 26. 12:33
 26/31 anonim ***** válasza:
Na érdemes megvenni??
2010. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
szerintem egyáltalán nem érdemes. Amióta beszedtem híztam 2 kilót XD
2010. dec. 5. 21:34
 28/31 anonim ***** válasza:
Köszi, és sajnálom, mármint a hízást.
2010. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Most hozzákezdtem egy új módszerhez. PH Csoda fogyás a könyv címe. Elég hihető dolgokat ír benne. Ha érdekel, át tudom küldeni emailben.
2010. dec. 6. 18:05
 30/31 anonim ***** válasza:
Igen azt megköszönném!
2010. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!