Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld kávé kapszulában is...

A zöld kávé kapszulában is van koffein ugy mint a zöld teában? Egyéb ötletek az energia fent tartására?

Figyelt kérdés

162cm/85kg vagyok. Ez nagy túl sújt jelent. Régen élsportoló voltam, de akkor se voltam vékony. (65-70kg). Az étkezésre mindig próbálok oda figyelni de a munkám mellett nincs időm sportolni, (7-21 óráig). Egyre inkább kávé es energia ital függő leszek, ami viszont meg jobban hízlal. Ezeket le szeretném cserélni. És fogynom is kellene az egészségem érdekében. Van bárkinek valami ötlete? Egyre inkább fáradékonyabb vagyok az orvosok pedig mindig is csak annyit mondtak ez genetika. Sose leszek vékony. De én még se szeretném feladni. Minden féle vizsgálaton voltam régen de csak ez a válasz jött. (Genetika)

Nem várok csodát vagy csoda szereket de egészséges szeretnek lenni hiszen meg fiatal vagyok.


2016. máj. 25. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvosokat inkább hagyjuk, egyik se ért az egészséges táplálkozáshoz. Mardjunk annyiban, hogy van ismerősöm orvosi körben és a nem eszem este után meg hasonló baromságot nyomja és mégis én nézek ki jobban nála, aki eszik még este is.


Én a tiszta zöldteát javasolnám inkább illetve a fehérjedús táplálkozást. Szerintem ott a gond, hogy nagyo kevés fehérjét viszel be és attól vagy fáradékony illetve a nem megfelelő mennyiségű chtól.



A fogyás az 70%ban diéta 30 %ban mozgás. Én megpróbálnám azt, hogy miután hazaérek még lefekvés előtt tornázom egy kicsit.


Az ő videóit nyugodt szívvl ajánlom:


https://www.youtube.com/watch?v=siw5i4ELSvo



Nem lehet több mint fél óra az egész.



De mellette az egészséges táplálkozás lenne a célravezető ( megfelelő fehérje, száénhidrát és zsír mennyiség ) És a munkád szempontjából a dobozolás lesz a barátod ( elkészíted előző nap vagy akár 7végén az egész napos kajádat és akkor csak előkapod megeszed )


A sokszor kis étkezés fogja igazán beiindítani a fogyást.

2016. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az étrendemmel nincs baj. Az egész életem a kalória számlálással töltöm és egészséges ételekkel. Viszont 13 óra munka utan meg 2 órányi utazás utan örülök ha le tudok feküdni. :(
2016. máj. 25. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezaz, hogy nem s kalóriát kellene számolni, hanem a tápértékét!
2016. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő egyetértek veled. A gond a fejedben van kedves kérdező, ugyanis meg tudsz enni 1500 kalóriát milkából és 1500-at egészséges ételekből. Ha olyan szupi az étrended akkor elmondod nekem 1 átlagos napi makródat?
2016. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!