Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A fogamzásgátló mellé milyen...

A fogamzásgátló mellé milyen fogyasztó tablettát lehetne szedni, ami árban is jó és nem oldja a hatását?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a jó tanácsokat :)

2016. jún. 8. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

A "fogyasztó tabletták" mind átverés, viszont fogamzásgáltóval együtt szedné életveszélyes. (KOMOLY)


Ha fogyni akarsz, akkor figyelj oda, hogy mit és mennyit eszel, sportolj rendszeresen és akkor le tudsz fogyni.

2016. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
10%

Fogamzásgátlót szedni önmagában is életveszélyes. Nem egy ismerősöm lett rákos tőle.


Úgyhogy ez van kérdező, amíg szeded azt a méreg hormont addig nem igen fogsz fogyni.

2016. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem egy ismerősöm lett rákos tőle. "


- Honnan tudod, hogy TŐLE lettek rákosak?

2016. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké most miért kell letámadni az embert ? 1.válaszoló: nyilván nem erre akarok támaszkodni hanem melette mozogni és egezségesebben étkezni ez csak egy plusz lenne.

2.válaszoló: én hormon zavarok miatt szedem és nőgyógyász ajánlotta. Nem hinnem hogy probléma lenne.

3.válaszoló: engem is érdekelne hogy honnan veszik hogy ez az oka ?

2016. jún. 9. 06:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok és NEM letámadtalak, hanem megírtam, hogy miért NEM szabad ilyesmivel próbálkozni:


"A "fogyasztó tabletták" mind átverés, viszont fogamzásgáltóval együtt szedné életveszélyes. (KOMOLY)"


Hormonproblémakra fogamzásgátlót felírni meg nem sok értelme van, mert éppenhoyg elnyomja a saját hormonszabályzást, azaz RONT rajta. Keress másik orvost, mert ezzel csak magadat teszed tönkre.

2016. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!