Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használja-e közületek valaki...

Használja-e közületek valaki a regenort?

Figyelt kérdés
Amennyiben van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatba, varom szeretettel! Meg arra lennek kíváncsi, hogy akik használjak, milyen tüneteket vettek eszre 2-3 nap után?
2016. aug. 16. 19:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Épp ezért voltam kiváncsi, mert én kb egy hete használom, tartom az étrendet, édeset egyáltalán nem eszem, kenyeret csak reggel 2 szeletet pirítva, száraztésztát is csak kukorica liszteset eszem, tej terméket egyáltalán nem. De nem vettem észre semmit. Nem is érzek semmi változást. Ezért kérdeztem, hogy van akinek van?
2016. aug. 19. 13:46
 12/14 A kérdező kommentje:
Felmerült egy újabb kérdés. Az probléma lehet, ha kevesebb zsírt viszek be? Van aki azt mondta, hogy akkor nem indul be a fogyàs. Mit tudtok erről?
2016. aug. 22. 22:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia!Igen, probléma a kevesebb zsír, mert az epetermelés és az epeürülés nem lesz megfelelő. Sokaknál probléma a nem megfelelő mennyiségű víz fogyasztása is. Nekem az első héten pár napig erős fejfájásom volt, de a férjemnek semmi, ez egyénfüggő.
2016. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha a regenor fogyasztása alatt fogysz, az nem a regenortol van, ha nem az étrendstől, bár a reggeli pirítóst nem értem, mitől lesz kevesebb energia egy kenyérben attol hogy kimegy belőle a víz, miért nem egyszerűbb simán zabot főzni és azt enni, én életemben egyszer ittam, finom volt, itt ki is fújtak a pozitívumok, de a por c vitamin is finom és az leglább olcsobb és egészséges BIZTOSAN. Attol, hogy valaki nem hisz a méregtelenítésben meg a "regenortol fogyásban" még nem lesz hülye és hozzá nem értő, NÉZD MEG A MARKETINGJÉT, gondolom egy 30-50 közötti nőröl van szó, aki eddig csak fogyókúrázott világ életében és jojoefektusban utána a túlkajálás miatt midnig csak visszahízta, életmódváltás, rendes étkezés, és nem kell regenor, de mivel pont ez a célközönség már elég idős ahoz hogy ne hallgasson másra csak a többi nőre meg a csinos fittnesmodellekre akik jó pénzért azt mondják ettől fogytak le, nincs mit tenni...
2016. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!