Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Regenort használja valaki?

Regenort használja valaki?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok??
2016. nov. 1. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keress rá a kérdések között, kb. naponta 15-en kérnek véleményt itt a Regenorról...
2016. nov. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz első, az elmúlt hetekben az Adipex volt a divat, persze lehet megvan, hogy minden hónapban mi a trendi. :D
2016. nov. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Édesanyám használta, és 15 kilót fogyott. Az viszont biztos, hogy az ital rohadt büdös.
2016. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Most néztem utána mi is ez ..

Nos van egy ital, ami mellé megfelelő étrendet kell tartani és akkor fogysz...

Na ez a fitnesz ipar legalja... a legbutább emberekből gazdagodnak meg az ilyenek...

Megtanítanak úgy táplálkozni, hogy fogyj, de ad mellé egy semmilyen hatással nem rendelkező italt, te meg, mert egy allul iskolázott debil vagy, elhiszed, hogy az italtól fogysz... közben meg attól mert máshogy eszel mint addig...

2016. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Én még fitnesz iparnak se mondanám, csak simán a legalja. A YouTube-on meg lehet nézni a tagot,aki ezzel butítja a népet...
2016. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Testtömeg-csökkentés:


- Ha a Reg-Enort fogyasztják és betartják az étrendi előírásokat (!!!!), akkor az evés öröme jórészt megmaradhat és a fogyás is eredményes lehet.

- Előfordulhat a tapasztalatok szerint, hogy fogynak pár kilót, majd megáll a fogyás és 2-10 hét múlva fogynak tovább.

- Ha a kúra megkezdésénél nem indulna el mindjárt a fogyás, ez arra utal, hogy a bélrendszerben komolyabb zavarok vannak, melyeknek megszűnése után beindulhat a folyamat (ez az idő lehet 2-3 hónap is).

- A kúra ideje minimum 4 hónap, fogyni vágyók esetén 6 hónapra kell számítani, a súlyosabb bélproblémával küszködők számoljanak akár egy évet a regenerációig.

- Mindez akkor teljesülhet eredményesen, ha a mellékelt étrend be van tartva. (Ld. ÉTRENDI JAVASLATOK menüpont.)


[link]


Mit NEM lehet enni?


A kúra ideje alatt NE fogyasszunk:


- süteményt, péksüteményeket;

- alkoholt;

- cukrot, cukorféléket, mézet;

- ecetes, vagy erjesztett savanyúságokat;

- tejet, tejterméket (kefir, joghurt, sajt, vaj, tejföl, stb.);

- gyümölcsöt, gyümölcsleveket, üdítőket (kivétel a fent említettek);

- olajat, margarint!


===


Na kerem, ha ezt mind betartod, de Regenor nelkul, ugy is fogyni fogsz. Minek ehhez extra penzt kidobni?

2016. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem értem meg, nekem ehhez miért nincs pofám... simán meg tudnék gazdagodni a tudásomból, ha el tudnám így adni magam :)
2016. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A harmadik vàlaszolónak köszönöm! A többi pedig valószínű nem értette, hogy tapaszralatokra vagyok kívàncsi, nen arra, hogy bemásoljàtok amit talàltok.

Ha valakinek nincs jó véleménye erről, azt normàlis stíĺlusba is le lehet írni...ha volt màr 15 ilyen kérdés, kedves első, akkor Te oda ìrjàlj, és ne ide.

2016. nov. 2. 15:35
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
hát te menthetetlenül hülye vagy kedves kérdező...
2016. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Adi200 válasza:

Szia!

3 napja kezdtem el a Reg-Enort 2 kg-mmal kevesebb voltam ma reggel!Szerintem nagyon érdemes elkezdeni! Egy nagyon egyszerű diéta! Ha elkezded egy üvegnél majd nem tudod abbahagyni!

2016. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!