Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia p57-ről tapasztalatok?

Hoodia p57-ről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, céltól függően.
2017. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem segitett elkezdeni a fogyast!! 27 kg-ot fogytam, de most adipex el szeretnek probalkozni!
2017. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem borzasztó hasi görcsöket okozott. Nem arról van szó, hogy meghajtott volna (mert nem), hanem konkrétan csak görcsöltem tőle. Gondoltam, hogy biztosan csak elkaptam valamit, fél évvel később újra elkezdtem és ismét ugyanaz volt, fetrengtem az ágyon összekuporodva.
2017. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sz*rt sem használt. Azonban a cefamadar elvette a farkaséhségem, de csak ennyi. Kamu az egész amit tolnap a hoodia 57-ről meg az egyéb étrendkiegészitőkről. Én azt se hiszem el, hogy valóban annyira fogynának tőle az emberek inkább placebó. Ha valóban fogyni akarsz akkor rá kell venni magad a kemény diétára nincs mese, egy fogyasztó tabletta se fogja elvenni az étvágyadat...
2019. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!