Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért olyan népszerűek a...

Miért olyan népszerűek a fogyasztószerek?

Figyelt kérdés

tényleg hatásosak?


logikusan gondolkodva az orvosok gyomorszűkítést csinálnak. kevesebb kajabevitel. egyenlőre erre eskűszöm valaki tud ellene beszélni?


2018. jan. 23. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt igérik hogy semmit sem kell csinálnod és egy varázsütésre minden jobb lesz. Miért szenvedj egyfolytában kalóriaszámolással, egyél "rossz" ételeket, stb amikor a tévé előtt baconos chipset fánkkal zabálva is fogyhatsz?

Egy apró probléma van: nem működnek.


A fogyás egyetlen módja a kalóriadeficit: a bevitt kalóriának kevesebbnek kell lennie mint az elhasználtnak. Ennek érdekében a napi bevitt kalóriát 1500ra csökkentheted, válogass olyan élelmiszereket amelyek kevesebb kalóriával jobban telítenek, és mozoghatsz is mellé, nem kell sokat, napi 1 óra elég.


Ha a kocsid 5 litert fogyaszt naponta, és te csak 4 litert tankolsz naponta, akkor egyre kevesebb lesz benne az üzemanyag. Ha 5 litert tankolsz, de többet kocsikázol, így 6 litert eszik, akkor is csökken az üzemanyag szint. Hasonlóan működik a szervezeted is. Annyi, ha túl kevés kalóriát viszel be, akkor takarékra kapcsol, fáradékonyság, stb, fogyás megállása, stb. 1 kg fogyáshoz am 9000kcal hiány kell.


Gyomorszűkítés lényege az lenne, hogy hamarabb teltségérzet alakuljon ki, így kevesebb kalória menjen be. Előtte érdemes megpróbálni az életmódváltást, mást eszel, többet mozgol, sűrűbben, de kevesebbet eszel, ezek mind segíthetnek ezen.

2018. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert elhitetik az emberekkel, hogy nulla energiabefektetéssel lefogyhatnak. Mivel a nép nagy része lusta, így el is hiszik.
2018. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért népszerűek a "fogyasztószerek", mert mindannyian a könnyebb utat szeretjük. Minek a fárasztó edzés, meg az állandó éhezés, ha elég bevenni napi két kapszulát, és már olvadnak is a kilók? Aztán kiderül, hogy csak a pénztárca olvad.
2018. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, az emberek ilyenek. Lusták, esetleg akaratgyengék, plusz türelmetlenek... Inkább hisznek a csodákban, mintsem tegyenek valamit.


Nem hatásosak. Az lehet, hogy némelyik hangyányit besegít az anyagcserét gyorsítva, de ennyi. Ha nem eszel kalóriadeficitben, nem fogysz, azt pedig még egy étvágycsökkentő sem éri el feltétlenül, bár sokat segíthet. Azt nem tudom, létezik-e étvágycsökkentő, valószínűleg nem, mert akkor sokan használnák, sikerrel. Megjegyzem, tuti van, ami valakinek jó étvágycsökkentő. De ez nem általános.


A gyomorszűkítés sem tuti, van, aki ugyanúgy túleszi magát azzal is, csak nehezebben és fájdalmasan.

De ha valamiért nem fér belém elég étel s éhezem, akkor én nem vagyok lelkes, ezt meg tudom csinálni magamtól is (csak nem teszem, mert nem akarok éhezni, de ha vállalom az éhezést, akkor inkább műtét nélkül teszem. nem, nincs különösebb önfegyelmem, de ha már akkora a motivációm, hogy kés alá fekszem, akkor keveset is tudok enni).


Plusz a gyomorszűkítés nem ad kalóriadeficitet automatikusan, csak az egyszerre fájdalommentesen bevihető térfogatot csökkenti, nem? Mert akkor az ember átáll napi sokszori, igen tömény étkezésre s máris nem fogy. Komoly feltételei vannak annak, hogy valakinél hasson ez... Bár lehet, hogy az emberek zöme nem vált étrendet akkor sem, ha éhezik, így számukra hat...

2018. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert ameddig sz.r van, addig veréb is van.

Üzlet. A hiszékeny, lusta ember pedig akármennyit képes fizetni azért, hogy úgy nézzen ki, mint a photoshoppolt sztárok.

Aztán csodálkoznak, hogy se egészség, se karcsúság.

2018. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen ezt nem értem én sem hogy hogy képesek még mindig a médiának hinni.

Meg pár celeb vagy sztárnak akik reklámozzák jó pénzért.

A norbi update-ről is hallottam ezt azt arról mi a véleményetek?


marmint hogy hogyan lehet egészséges ha semmi természetes nincs benne. Én még nem próbáltam a norbi diétát a kalóriabázist használom.

2018. jan. 23. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokan összekeverik az update módszert a norbis cuccokkal.

A módszer lényege a kódokban van a glikémiás index értéke szerint vannak az ételek 1-2-3-as kódba sorolva.

Nekem bejött. Fél év alatt megszabadultam a terhesség utáni súlytöbblettől.

Úgy, hogy soha nem vettem semmilyen norbis cuccot. Csak a kódok és a torna.

Évekig nem is volt gondom utána a súlyommal.

Mostanában kicsit elhagytam magam. Most a kalóriákat számolom, de inkább azért csinálom, hogy ne 20 kilótól kelljen majd később megszabadulnom, hanem csak 6-7-től.

2018. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy a legtöbb fogyasztószert 40 kilós lányokkal reklámoznak, hogy a naiv emberek elhiggyék, hogy ők is így fognak kinézni!


Nem hiszem, hogy hatásosak, mégis mitől lenne az?

2018. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A reklám ereje!

😂😂😂😂


Amúgx az tuti igaz szerintem amit sokszor reklámoznak nem jó. Legyen az pelenka, gyógyszer, autó stb.... nem hiszem annyi reklám kell valaminek mi jó.

Pl lásd volvo.. nem sok reklám mégis tudják az emberek jó.

pl lásd vanish szőnyegtisztitó agyonreklámozott semmire való xar.

Csak hasonlatok hogy a fogyasztószereket is feszt reklámozzák és semmire valók.

2018. jan. 26. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!