Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már csak 2.5 kg hiányzott a célomig, és úgy voltam vele, hogy még a héten túl akarok lenni rajta, úgyhogy a következőt csináltam:

Kedden 800 kalóriát ettem, másnapra lement fél kg. Utána egy napig semmit, újabb fél. Aztán 500 körül ettem, másnapra 1 kg lement, az utolsó 0.5 viszont sehogy sem akar, hiába ettem azóta tegnap 700 kcal körül, előtte pedig 500 :/

Annyira idegesít az a 0.5 kg, mit csináljak, hogy pár nap alatt lemenjen?

Tudom, nem kéne ennyire a számokra fókuszálni, de egyszerűen bántja a szemem



2019. ápr. 7. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, "kalóriaszámlálás" kategóriába akartam írni
2019. ápr. 7. 20:20
 2/6 anonim válasza:
89%
Nem kellett volna ekkora sebességre kapcsolnod. A szervezetedet valószínűleg derült égből villámcsapásként érte ez a koplalás, és most raktároz.
2019. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
ugye tudod, hogy ez a szám tuti nem zsírból ment le pár nap alatt? jó eséllyel a napi folyadékingadozás, némi izomvesztéssel. teljesen hülyeség ennyire a számokkal törődnöd, a tükröt nézd.
2019. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Zsír és izom, ha víz lenne, nem ment volna le 2-3 cm a combomból és a derekamból is
2019. ápr. 8. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg úgy csináltad ahogy le van írva akkor jó hülye lehetsz már bocs. Kb három nap alatt ettél annyit amennyit egy nap alatt kellett volna és a szervezeted gondolom raktározni kezdett. Egyébként KIZÁRT hogy ami ezalatt a pár nap alatt lement az zsírból ment le
2019. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj el vért adni. Fél kiló fogyás 15 perc alatt!


Ha csak szép számokat szeretnél látni a mérlegen egy napig, akkor kevesebbet igyál, ne egyél semmi sósat és pisilés után mérd. De ez csak játék a kilókkal és abszolút egészségtelen! Egyszer megcsinálhatod, ha téged ez motivál, meg tudom érteni :-) Persze ne véradás előtt, azelőtt mindenképp inni kell, sokat.

2019. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!