Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kaloriaegeteshez futas? gyors...

Kaloriaegeteshez futas? gyors gyaloglas? kocogas? sprint?

Figyelt kérdés

futni tervezek jarni kaloriaegetes szandekkal


szamolom a kaloriabevitelem es van okosoram ami majd a futas alatti elegetett kaloriat is szamolni fogja


de azon gondolkoztam, hogy jo nekem a futas? vagy sprint tobbet egetne?

(bicajozni nem tudok, nincs biciklim de nem is szeretek)


165 cm magas vagyok, 71kg Lany


a "futas" (?) kb 2 km lenne/nap, lehet szo 4rol is ha tobb idom van


szoval, mi egetne tobb kaloriat?



2022. jún. 9. 21:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem verekedés, csak faéregetés.


Fuss, kocogj, amennyi jólesik. Amíg deficitben vagy, futni fogsz.


De az intervall edzést nem fogod bírni 1100 kalóriával.

2022. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
58%
29. Nem adok tanácsokat, te adsz tanácsokat. Látszik, hogy neked felesleges. Amúgy ha már a kérdésre akartál válaszolni - szerinted az a futás. OK. De ja, ne nézzük az általános célt, szorítkozzunk a hülyeségre. Nekem aztán tök mindegy.
2022. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

31- eddig kardioztam minden nap ugyanezzel a kaloriaval, csak valtani szeretnek a kardiorol futasra hisz olyan szep ido van, ki szeretnek mozdulni


szerintem birni fogom, de azert felkeszulok arra hogy ne szomorodjak el nagyon ha nem megy ugy mint ahogy vartam

koszonom :)

2022. jún. 10. 18:51
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
A futás kardió, szóval nem váltás, csak más mozgásforma. Ha ezt tetszik jobban, mint másik fajta kardió, akkor fuss, ha nem szeretsz futni, akkor felesleges próbálkozni, nem kell mindenkinek futnia (sőt).
2022. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

jajj igen ugy ertettem hogy mas kardiot csinaltam eddit :D

es szeretek futni,regebben jartam is csak aztan eltunyultam

2022. jún. 10. 20:08
 36/38 anonim ***** válasza:
37%

Faterom 50 éve fut és nem szarok a terdei.

Anyukám 30éve fut és nem szarok a térdei...

Nagybátyám 40éve fut és nem szarok a térdei...

Ellenben már mind elég szép kort megeltek

..

Keresztamyám 35éve futott de csípőprotézisre lett szüksége... mondjuk ha nem futott volna meg lehet nem élte volna meg a 75öt hogy ilyen gondjai legyenek.

2022. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
100%

Szerintem a kocogád/futás lenne jó! Persze a séta is megteszi! Ha gondolod👉👉👉👉 kezdj sétával aztán gyorsséta aztán kocogás végül futás! Én is így csinálnám! A sprint? Hát azt hosszú távon nem nagyon lehet bírni szerintem. Pl a sétát tudod csinálni egy jó ideig.(ezt úgy értem hogy sprintelni nem fogsz tudni kb 30 percig.(nekem nem menne mondjuk) de sétálni azt tudnál 30 percig! Még akár több órákat is. De mivel írtad hogy elfoglalt vagy... így nem egészen tudom.)


Remélem segíthettem!

2022. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
24%

Tempós séta, esetleg emelkedőkkel, séta-kocogás felváltva teljesen jó. HIT edzéshez kell egy alap edzettség, és hogyha te 2 kilométert tervezel futni,akkor most megmondom,hogy neked nincs. Ne sprintelgess amíg a kocogás sem megy kb 1 órán keresztül,mert sérülésveszélyes, rosszul is lehetsz ,és csak elmegy a kedved az egésztől ha kihajtod a beled és 1 hét után abbahagyod az egészet a francba :D

A 2km az karcsú , szerintem célozz be kezdésnek 5-öt,az sem baj, ha a nagyrésze séta . Gyorsan lehet fejlődni és néhány hét/hónap múlva menni fog kocogva is. A lényeg a rendszeres mozgás , amit hosszútávon is tartani tudsz/akarsz és kedved is van hozzá.

2022. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!