Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit csinálhatnék? Én ezt már...

Mit csinálhatnék? Én ezt már így bírom!

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves lány vagyok, aki jóideje számolja a kalóriáit. 165 cm vagyok, 54 kg. 60-ról indultam. Még kb. 4-6 kg a célom. Nyáron lejött 4, és a suli kezdete óta kettő. Rengeteg oldalon (interneten) utána néztem, és rájöttem, hogy mit hogy kéne csinálni. Nagyon odafigyelek a kajára, de sajnos a menzás kaja, ami nagyon finom, nagyon jó, nagyon megemeli a kalóriákat, mert 1000 kalória egy átlag ebéd. Lett időközben egy futópadunk, és utána számoltam, hogy kb. 2 és fél órát kéne sétálnom 6 km/ óra sebességgel, hogy havonta 1 kg-ot elégessek. Ennyit nem tudok márpedig sétálni,főleg, hogy utálok is. Néztem youtube tornákat, de a legtöbb felé annyit sem éget el mint amennyit írnak, így viszont nem tudom pontosan mennyit égetek, és elcsúszik az egész. Mit tehetnék?

2022. nov. 5. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%
Annak idején fiatalok voltunk nem a kalóriát számoltuk nem voltunk ennyire , meg kábítva a sok semmi élettel .
2022. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 LoneWolf:P válasza:
88%

Nem tudom mi a bajod a testsúlyoddal ez így szerintem teljesen jó.

Én fiú vagyok és a legtöbben azt sem szeretjük, ha egy lány 20kg.

2022. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Ilyet se hallottam még h vki így oda lenne a menzás kajaért, érdekes. Egyébként valóban jó megoldás lenne ha a felét vagy 2/3-át ennéd meg. Legyen akaraterőd, valamit valamiért.
2022. nov. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem való neked ez az életmód. Tudod, ha lefogsz is tartanod kell ezt.
2022. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!