Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most mit csináljak, hogy ne...

Most mit csináljak, hogy ne hízzak vissza? Többi lent.

Figyelt kérdés
Két hétig koplaltam, fogytam 6 kg-ot, tudom ennek fele víz, de sokkal jobban nézek ki, és félek ha elkezdek normálisan enni visszahízom.

2023. szept. 5. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert az a súlytartó kalóriamennyiséged, tehát tartod a súlyodat (amennyit 2 hét alatt valóban zsírból fogytál, az nem igazán befolyásolja ezt a kalóriamennyiséget). Persze visszajön majd valamennyi, az elvesztett víz főleg, az is elképzelhető, hogy a szervezeted túlkompenzálja és még több vizet tart vissza az első időben, tehát a mérlegen azt láthatod, hogy minden visszajött, de ez majd rövid időn belő stabilizálódik, és kiderül mennyit fogytál valójában.
2023. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Körülbelül 4 kg-ot fogytam zsírból. Köszönöm a válaszaidat, hasznosak voltak, meg egy kicsit meg is nyugodtan, mert most vettem új cuccokat, és nem szeretném kihízni őket😅
2023. szept. 6. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!