Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalória lehet legrosszabb...

Hány kalória lehet legrosszabb esetben is egy rántott csirkemellben?

Figyelt kérdés

Olajat nem tudom mennyit vett fel.


Nem tudtam lemérni semmit sem, és így fogalmam sincs, hogy mennyi lehet a pontos kalóriaérték.


Mennyinek számolnátok a legrosszabb esetben is a rántott csirkemell 100 grammját?



2023. okt. 13. 15:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
10 es akkor egyen hámozott léggömböt!!! Abban nincs kalória. Idióták gyülekezete.
2023. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi számít legrosszabb esetnek? A legtöbb vagy a legkevesebb?

A csirkemell milyen állapotáról beszélünk? Nyers, párolt, grillezett, sült, főtt, egyéb?


Az elkészítés módja elég komolyan tudja befolyásolni a tömegegységre jutó energiatartalmat. Egy főtt csirkemellben sokkal nagyobb a víztömeg (kalóriamentes), a sült viszont zsírt és vizet is veszít, vagyis 100g főtt csirkemell sokkal kisebb energiasűrűségű, mint 100g sült.

2023. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es: a RÁNTOTT csirkemellet SÜLT állapotban fogyasztják, nyersen nem párolva grillezve fözve nem is létezik!
2023. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13:

Sütni lehet olaj nélkül olajjal és zsírban is.

2023. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most ezen is utólag én már nem stresszelnék.Megetted biztosan 200kalóriát mondanék de ez tényleg függ attól is mennyire volt fűszerezve a husi, mennyi olajat vett fel stb.
2023. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!