Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mettől meddig tart nektek a...

Mettől meddig tart nektek a karácsonyi diéta mentes napok? Az év maradékában még hány ilyen napotok van(szilveszter, újév, húsvét, pünkösd, halloween, szülinapok, névnapok)?

Figyelt kérdés

És hogyan kompenzáltok utána?

Pl karácsonyi 3 napban azt eszel, amit megkívánsz(nyilván nem hányásig, mert az már nem esik jól, de nem fogod vissza magad egykét sütitől, hogy hú, sok lesz a kalória). És cserébe utána két ünnep között kicsit diétázol, csökkented az adagot, 3 km helyett 5-öt futsz stb, amíg vissza nem áll a súlyod.

Vagy pl egy szülinapkor megeszel 3 szelet tortát, ami a normál reggeli-ebéd-vacsora szokásos étrendeden felül volt, ezért másnap csak gyümölcsöt eszel, csökkentett kalóriaszámban, mint a szokásos.

Stb. Ezek érdekelnének, akik szoktak úgymond ilyen esetekben "csalónapot" tartani, ha kompenzálnak utána, akkor hogyan, illetve mennyi ideig tart nálatok az év végi ünnepi lazulás és mik vannak még az évben nálatok.

Köszönöm, aki válaszol.


dec. 7. 13:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Én igenis kompenzálok. Pl most elutaztam, előtte 8 napig etten 500-1000 kcal között, mert tudtam, hogy ott mindent meg fogok enni. 3.5 kilót fogytam, elutaztam, zabáltam napokig, hazajöttem, 2.5 kg visszajött, tehát ha úgy vesszük, akkor két hét alatt fogytam 1 kilót :D Úgy, hogy rengeteget ettem. Szóval abszolút működik. Nem lesz semmi bajod attól ha egy évben egyszer egy hétig keveset eszel... A második nap volt nehéz de utána gyerekjáték.
dec. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszi
dec. 12. 08:19
 33/33 anonim ***** válasza:

Anorexia, bulimia, majdnem belehaltam, de azóta is nyögöm a visszamaradt emésztőrendszeri szrságokat, pedig már gyógyult vagyok.


#13

dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!