Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az reális célkitűzés, hogy...

Az reális célkitűzés, hogy májusig leszeretnék adni 6 kg-ot?

Figyelt kérdés
Sose volt rajtam felesleg, ezért nem is igazán kellett még diétáznom, viszont az utóbbi időben felszaladt 6 kg, és azt szeretném leadni.

márc. 15. 21:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsiságból megnéztem a kalóriabázist, és mivel relatív kis súlyból indulok, ezért valóban elég kevés kalóriát kellene ennem, még úgy is, hogy súlyzós edzést végzek. Szóval egyenlőre 4 kg a cél májusig. #10 utálom a húsvétot, ráadásul amúgyis nagyon válogatós vagyok(pl húst sem eszek, csak ritkán, de csak is kizárólag csirkemellt). Szóval maximum "csak" a sütiknek kell majd ellenállnom.
márc. 16. 16:19
 12/12 anonim válasza:

Ha

Ertem h mozgas es x caloria

De fittség nelkul mozgas sincs, kitartás.

ok elkezdi es 3nap utan elfarad mert izomlaz, nincs kedvem leizzadok esik az eso fuj a szel baratok hivnak enni, jatszani.


Ha fogyni szeretnel a napi

4000 lepeshez kepest 10e lepessel kezdj, ha megy a 10e (ketlem) akkor legyen 15e lepes.

Kitartas miatt ez boven elegendo kihivas.

2. Heten mar tudjatok miert.


Mindennap


Es kenyeret edesseget es cukorgelyettesito italokat is parkolora tedd


Az jo alap

Aztn gyaloglast lecsereled ha akarod masra pl szobakerekpar aerob x alacsony pulzus 1h vagy napi 2x 30p

Leheteloeg reggeli elott mert akkor az a nap rendben van.

Maskent megy az emesztes es maskent telik a nap 1h reggeli elotti mozgassal


Nem ehgyomorra hiszen vacsizol


Ha az idoablakra is figyelsz akkor elso etkezes utan 10h

Illetve lefekves elott 4h utan mar ne egyel.

márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!