Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez nagyon sok étel egy nap ?

Ez nagyon sok étel egy nap ?

Figyelt kérdés

Reggeli: Semmi

Ebéd: light pasta 100g 347cal 30g fehérje, 37g Ch. Laktózmentes tehén túró 125g 145cal 17g

Nasi: 15db 15g kesudio 87cal (tudom sok, de a tészta előtt volt) Ez összesen 579cal 45g Ch 49g fehérje 19g zsír.

Holnap csinálok egy 2-napos böjtöt.



ápr. 15. 14:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
"Tájékozott vagyok"--- és laktózérzékeny is? Mert különben felesleges.
ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
65%

11

Tenyleg a laktozmentes turo a legnagyobb baj itt, szerinted? Es ha laktozerzekeny? Es ha nem az? Akkor is ehet olyat.

ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
15:56) Szerintem még van rajtam úgy +10kg.. Nyárig azon vagyok, hogy lemenjen
ápr. 15. 16:42
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Magassagod, sulyod?
ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
87%
Te egy beteg ember vagy.
ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

12. Hol mondtam, hogy az lenne a legnagyobb baj? Az emberek már 2 mondatot sem bírnak elolvasni/értelmezni? Itt gyakorin megszokott, hogy ha 2-3 sornál többet írok, akkor értelmezési gondok keletkeznek. Nem gondoltam, hogy 2 extra rövid mondatnál is ilyen probléma lesz.

Pláne akkor gondolom a mögöttes tartalmat még nehezebb felfogni, és észrevenni, hogy valójában a hozzáértést kérdőjeleztem meg.

De mint látod a kérdezőt (mint a legtöbb kérdezőt) nem érdekli a kommunikáció vagy a válaszok olvasása, csak azt olvassa és arra válaszol, ami neki tetszik, valódi információt vagy segítséget nem akar. Tele van ilyennel ez a kategória.

ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
16:59) Arra válaszolok amire akarok. És el szoktam olvasni a válaszokat.
ápr. 15. 17:18
 18/37 A kérdező kommentje:
16:49) 176cm és 60kg
ápr. 15. 17:18
 19/37 anonim ***** válasza:
87%
17. Persze, hogy arra válaszolsz, amire akarsz, ezt sem kérdőjeleztem meg, sőt, ezt írtam. Ebből levontam a következtetéseket is.
ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

18

Az nem tunik soknak. Minusz 10 kiloval csontvaz lennel. En 14 centivel alacsonyabb vagyok nalad, de az 50 meg nekem is keveske, vagy eppenhogy elfogadhato lenne.


Mi inditotta el, hogy ennyire fogyni akarsz? Kovernek latod magad a tukorben? Az instagram es tarsai buvoleteben elsz, es ott a piszkafa lanyokat tartod szepnek? (Csak megjegyzem, ok is trukkoket, jo beallast, hasbehuzast es photoshoppot hasznalnak sokan, hogy ugy nezzenek ki a kepen) Vagy ert valami csalodas, barmi rossz elmeny, es azt hiszed, ha vekonyabb leszel, jobb lesz az eleted? Elvesztetted a kontrollt valami felett az eletben? Mert az anorexia a kontrollrol szol,sokszor az az alapja, hogy semmit nem tudok iranyitani az eletemben, na akkor majd a testem es a bevitt kaloriakat kontrollalom. Csaladoddal milyen a viszony? Foleg apukaddal. Nem kell ezekre valaszolni itt, inkabb csak vegiggondolasra irtam. Es valtozatlanul nagyon javaslom neked a pszichologust.

ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!