Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettől meg hízhatok?

Ettől meg hízhatok?

Figyelt kérdés

Ettem ma 13 óra körül foghagyma krém levest, leves bogyókkal 1 tányérral.. aztán ettem ugy kb 4 krumpli krokettet, meg egy marha hús szeletet párolva. Aztán ettem két szelet ilyen kocka alakú melegszendvics kenyeret kb 17 kor. 20:30 körül ettem pár szem kekszet, egy kiflit, meg egy szelet szilvás rétest.. :$

Tudom nagyon rossz, hogy ilyen későn ettem ezeket, de hát nagyon rám jött a zabálhatnék.. :/ :$ ugye ettől azért még nem fogok meghízni, nem is merek ráállni a mérlegre.. :(



2012. okt. 21. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
De ettől már nagyon meg fogsz hízni!!!
2012. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jajj, ne tudd meg, hogy én ma miket zabáltam össze... Családi összejövetel volt, és hát ilyenkor nem lehet megállni, na. :D


Egy naptól semmi bajod nem lesz, csak ne váljon rendszerré. Lehet, hogy holnap kicsit meglátszik ez még a súlyodon (én majdnem leszédültem most este a mérlegről...), de nem lesz egy alkalom maradandó hízás, nyugi!

2012. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát jó van, köszönöm :) Amúgy leírod lágyszi második hogy te miket ettél azon az összejövetelen? :)

Am holnap úgy terveztem, hogy gyümölcsnapot tartok, úgyhogy remélem nem lesz para.. :/

2012. okt. 21. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát leírom szívesen, ettől legalább jobban fogod érezni magad. :P


Először is ettem reggel 1,5 kiflit és két csokis pudingot (ezt még csak nem is foghatom az összejövetelre :$).

Aztán a családi banzájon: erőleves tésztával, sült csirkecomb rizzsel és főtt krumplival, majd még a végén négy kis dióskifli-szerűséget. (Nem tudom, mi a pontos neve, úgy nézett ki, mint egy kifli, de pici volt - és nagyon finom :D)

2012. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1,Fogban nem hiszem,hogy sok kcal van.

2,Gondolkodjál már egy kicsit. 1 kiló zsír 7000 kcal kb. teszem fel te ma 500 kcal-val többet ettél. KB 0,07 kg zsír.

=> Én a helyedben felkötném magam..

2012. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ettől nem max pár dkg-ot sose lesz olyan hogy megeszel este egy egész tortát reggel biztos nem 20kg-mal nehezebben ébredsz és ha agódsz hogy elhízol egyél este gyümit ha éhes vagy az alma olyankor nagyon jó.Általában én az édesség utáni vágyamat gyümivel csillapítom.
2012. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!