Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Állandóan ennék, mit tehetek?

Állandóan ennék, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Annyira el vagyok kenődve... Állandóan ennék... egyszerűen... nem tudok mit csinálni. Valakinek volt már ilyen? Nem vagyok kövér, de ha így folytatom az leszek... Mit tehetnék?
2013. jan. 13. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért leszel kövér, ha állandóan eszel? Ez hülyeség, már elnézést. Senki sem mondta, hogy csokiskekszet, abonettet vagy tejes kakaót egyél/igyál folyton.


Egyél húst, zöldséget, gyümölcsöt..! Sőt, ha jóllaknál hússal, lenne egy fogadásom hogy 4 órán át nemigen éheznél meg újra.

2013. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is gyakran előfordul, de nem szabad koplalni. Egyél meg egy normális adagot reggelire, ebédre és vacsira. Ezek között egy-két gyümölcs jót tesz minden nap. A kis nasssolás nem gáz, de ha tényleg biztos vagy benne, hogy már túlzás amit csinálsz, és nem tudsz leállni egész nap, akkor igyál vizet amikor rádjön az ehetnék. Szerintem ez a legjobb módszer, folyadékra szüksége van a szervezetnek, és elmúlik tőle az éhség, mert került valami a gyomrodba.
2013. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!