Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit egyek 3napos wellness...

Mit egyek 3napos wellness hétvégén? Fogyózom.

Figyelt kérdés

Reggelire általában szokott lenne:rántotta, bundás kenyér, Tejbegríz

Ebéd nem lesz. És vacsorára?Nemtudom mi lenne kevésbé kcal szegény köret. Mert van ott sült krumpli, krumplipüre, rizs,burgonyakrokett,röszti sajnos ritkán van zöldségköret. Húsnal egyértelmű hogy csak csirkemell vagy hal lenne. De attól tartok hogy a csirkemell is rántva bundázva lenne.

Te mit ennétek reggelire vacsorára? ? Esetleg vmi más ami szokott lenni?


2014. ápr. 11. 21:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most nagyon csalódott vagyok húsvét alatt felszedtem 1 kilót, pedig 1 db sütit sem ettem és mértékkel is ettem így nem tudom honnan jött fel az a 1 kiló, nagyon csalódott vagyok. Főleg hogy tudom hogy most meg jön a wellness és 2-3 kg még feljöhet :(. Ti mit tanácsoltok? Nagyon próbálok majd koncentrálni ne csábuljak el ott a sok étel láttán,és próbálok mértékkel enni. Elterveztem reggelire rántottát eszek sok zöldséggel, vacsora na azt majd meglátjuk mi lesz... Rákerestem a hotel és ezeket írták:konyha specialitásain keresztül a legegészségesebb ételekig. Vendégeink egyéni kívánságait (vegetáriánus, diabetikus, liszt-, tej-, és tojásmentes ételeket) igényeiknek megfelelően készítjük el. Ezek szerint csak kell valamilyen fogyósabban étel legyen? Mit gondoltok? Tényleg hízhatok 2-3 kg is??
2014. ápr. 23. 16:33
 12/17 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy 2-3 kilót hízz, tudod, ahhoz mennyit kéne enned? Ne félj ennyire, azzal elrontott a wellness lényegét! A plusz infóval együtt az eddiginél is biztosabbnak tűnik, hogy azért lesz normális étel, amiből ehetsz, tojás, hús, zöldség... Bár az mindenütt elég alap. Egyél szolidan, de azért ne éhezz semmiképp, érezd jól Magad!
2014. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell őrült módon fogyókúrázni. Főleg ha azzal sem vay tisztában, hogy a testúly 1-3 kilót mindenféle fogyás/hízás nélkül ingadozhat.
2014. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Kinek áll meg az élete,ha 3 napig több szénhidrátot eszik? Ha valaki már leadott akár 5 kilót is tudatosan, akkor az azt az egy kilót is le tudja adni, amit ilyenkor felszed.

Az meg,hogy valaki alig eszik többet és mégis hízik, nem igazán értem,hogy hogy fordulhat elő? Most Húsvétkor többet ettem, másfélét,mint szoktam, viszont most minden nap sportoltam és egy dekát nem híztam!

2014. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Mivel mértékkel eszek egészséges ételeket es tornázok.. ezért nagyon reménymedem az a 1 kg plusz csak folyadék raktározódott el bennem.

2014. ápr. 23. 20:34
 16/17 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy meg fog jönni? Nekem olyankor 1-2 kg simán felmegy egyik napról a másikra, annyi vizet tartalékol a szervezetem.
2014. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én nemtudom nem látok bele. 3hónapja nincs menzeszem köszönhetően annak hogy fél évig koplalatam. Mostmár 1 hónapja normálisan étkezem:reggeli, ebéd, vacsora.Reménykedem hogy hamarosan megjön majd.:)
2014. ápr. 24. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!