Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámlálással fogyok és...

Kalóriaszámlálással fogyok és duplaannyit ettem, mint amennyit lehetne (2600) Ha holnap 200-300kcal-t viszek be és naponta növelem azzal korrigálhatok?

Figyelt kérdés

Holnap reggelire kevés zabpelyhet, ebédre kertészsalátát ennék és reggeli előtt futnék fél órát közepes intenzitással (mint eddig minden nap)

Szerintetek ez így jó lesz?



2014. máj. 24. 00:13
 1/6 A kérdező kommentje:
És hogy a napi 2-3 csésze zöldtea + 3liter víz mennyire segít a fogyásban?
2014. máj. 24. 00:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, egyél normálisan, igazából az 1300 is elég kevés, főleg mozgás mellett, nehogy alámenj! Ez egy ilyen nap, holnap folytasd, mintha mi se történt volna, mások így szokták. Sokszor jól is jön a kis kalóriás kalóriaszámolóknak egy ilyen erősebb nap.


S tudod, ha már koplalni akarsz, ne szénhidrátot egyél abban a picike mennyiségben, miközben még futsz is... Fehérjét és zsírt mikor akarsz bevinni?

De eleve ne koplalj, a testednek ez nagy sokk lenne és nem biztos, hogy jól jössz ki belőle... Legyen szolid a kalóriadeficit, ne drasztikus.

2014. máj. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

heti 3 edzésem van, ami kb. 3/4 óra futás, nyújtás, bemelegítés és futóiskola. Ekkor kb. 1400 kcalt viszek be, a többi napon fél órát futok reggelente és 600-800 kcalt viszek be. Fáradtságot nem tapasztaltam és sosem éheztem. Így se menjek holnap 600 alá?

Zöldteával mi a helyzet?

megfelelő diéta mellett segít?

2014. máj. 24. 00:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hogy számológéppel a kezünkben élni nem lehet, az tuti!!!!!!
2014. máj. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Koplalsz, nyilván épp ezért zabáltál most be. Ha egészséges akarsz maradni, nem zsírdisznóvá hízni, akkor fejezd be a koplalást és egyél normálisan.
2014. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem azért ettem ennyit, mert koplalok, hanem mert mindent megkóstoltam a névnapi vacsorámon, amit nagymamám csinált, mert nem akartam vérig sérteni és hiába nem tömtem tele magam kajával, kalóriában meghaladtam a keretemet (meggyleves, rántott csirke, sültkrumpli, marcipános csokitorta...)

Persze, én is tudom hogy nem lehet minden egyes kalóriát számon tartani, de ez nem is célom

2014. máj. 24. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!