Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szeretnék 1 hónap alatt...

Szeretnék 1 hónap alatt leadni 3-4 kg-ot, jó úton haladok? 15/L

Figyelt kérdés

Majusban 52 kg voltam. Odafigyeltem az etkezesemre, neha edzettem, ugyhogy most 50 kg vagyok. Pedig volt egy par nap, amikor nagyon sok hizlalo etelt ettem. Most ujbol probalkozom, neha futok, edzek is. Az ilyen etrend megfelelo lesz ahhoz, hogy 1 honap alatt leadjam ezt a 3-4 kg-ot?:

Reggeli: egy fel db. csokis csiga/2db teljes kiorlesu piritos vajasan, sajttal.

Ebed: ami fott etel van itthon, persze csak mertekkel. Tesztat szinte egyaltalan nem eszek, a rizsbol es a krumplibol pedig csak kis adagokat.

Vacsora: tojasrantotta/gyumolcssalata/esetleg egy majkremes zsomle.

Persze nem csak ezeket eszem, de most ezek jutottak eszembe. Inni vizet iszok, neha cukormentes kolat, gyumolcslevet, de ebbol csak keveset, mert tudom, hogy cukrosak. Ha nagyon csokolade ehetnekem van, akkor 8-12 kocka etcsokit megeszek.

Szerintetek igy sikerrel jarhatok?



2014. jún. 17. 21:32
 1/6 anonim válasza:
hát egyébként saját tapasztalatomból mondom hogy a fehérje dús étrendel egyhonap alatt többet is tudnál folyni kb 6kg-ot.a rizs meg kifejezetten egézséges.
2014. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi. :)
2014. jún. 17. 21:50
 3/6 anonim válasza:
Szia! Egyél rengeteg gyümölcsöt..mondjuk úgy délig...délután már inkább zöldséget..nyersen vagy akár párolva... vagy pici olajban vagy teljesen olaj mentesen. Egyél teljes kiőrlésű kenyeret! És rengeteg sovány húst..hal,csirke! Tejes dolgokat...joghurt,kefir..persze natur! Vagy mondjuk tojás bár a sárgájával azért vigyázni kell! Ezeken kívül mindent ehetsz de azt csak mértékkel ezekből picit többet! És olyan 3 óránként egyél.!
2014. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Epp ma alltam at a teljes kiorlesu kenyerre. Husbol legtobbet csirket eszem. Koszonom a tanacsokat. :)
2014. jún. 17. 21:55
 5/6 anonim válasza:
Igazán nincs mit! :) És mozogj sokat...torna,bicaj,futás! Sok sikert! :)
2014. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugy lesz! :)
2014. jún. 17. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!