Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez így jó mára?

Szerintetek ez így jó mára?

Figyelt kérdés
Az 1000kalóriás diétát csinalom/szeretném csinálni. Ma ettem egy joghurtot, ebédre 2 közepes krumplit ("sóba-vízbe") utána egy fánkot. Uzsonnára pedig egy tejfölt. Eddig ez milyen? Tudnátok mintaétrendet írni/linkelni? Nagyon hálás lennék! Köszönöm! :)
2014. aug. 20. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Ez eddig nem túl biztató.

[link]


Olvasgass, ha komoly szándékaid vannak.

2014. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Hát, ez baromi sz@ar, már bocsi.

Csak szénhidrát az egész.


Reggelire zöldséges rántotta, 1 kis szelet teljes kiőrlésű kenyérrel.

Tízóraira alma vagy másmilyen gyümölcs.

Ebédre zöldség tál sült vagy párolt hússal/hallal.

Uzsonna pár szem olajos mag.

Vacsora sovány túró.


A te "étrended" koplalás, vitamin és tápanyagszegény, semmi jó nem fog belőle kisülni.

2014. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
joghurt tele van cukorral, és semmi tápláló nincs benne. 2 közepes krumpli naturon, talán hánysz hogy ilyeneket eszel? Fánk?? Minek eszel meg egy fánkot ha előtte krumplival kínzod magad? Uzsonna? Délután 3 van még csak, ráadásul a tejfölben alig van valami.
2014. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas. Fehérje szinte semmi, hogy csak egy súlyos hibát említsek...
2014. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt most hagyd abba, amíg nem kédő, és állíts magadnak össze valami normális étrendet.
2014. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az első alkalom, hogy benéztem ebbe a kategóriába, de jelentem, kiégtem.


Csak reménykedem, hogy valójában egy maroknyi troll teszi fel a kamukérdéseit, és nem gondolja komolyan senki sem ezeket a hülyeségeket.

Bár, ha megnézem a strandok izomtalan, löttyedt skinnyfatjeit, akkor elhiszem, hogy sokan tejfölt és dinnyét esznek két koplalás és fosatósvíz között.

2014. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Az a helyzet, hogy alapból az emberek 80%-a hülye. Itt annyival rosszabb a helyzet, hogy a kérdezők 99%-a az...Szomorú.
2014. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó isten de cringe ezt viszaolvasni, úgy, hogy most dietetikus hallgató vagyok😂😂😂
2021. jún. 13. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!