Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon sok volt mára? Nem...

Nagyon sok volt mára? Nem eszem ma már semmit, kicsit eltúloztam.

Figyelt kérdés

1 Nescafe 3in1

56 kcal

1 adag (13 g)

la festa cappuccino chocolate

40 kcal

1 dl (100 g)

Cappuccino

200 kcal

2 tányér (500 g)

Knorr betyaros bableves

236 kcal

50 g

Smack zacskós leves (víz nélkül)

30 kcal

10 g

Schedro majonéz light

219 kcal

100 g

Párizsi

57 kcal

1 evőkanál (15 g)

Reszelt sajt

12 kcal

100 g

Kígyóuborka

28 kcal

1 kicsi (70 g)

Vöröshagyma

20 kcal

2 darab (100 g)

Paprika

40 kcal

100 g

Reszelt sárgarépa


Összesen 1100 Kcal-ra jön ki. :(



2014. okt. 17. 11:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, a Smack tésztát mindig 2-szerre használom fel, hogy félbe töröm, azt főztem bele a levesebe a zöldségekkel és a párizsival.
2014. okt. 17. 11:53
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt nem a kalóriával van a probléma és nem is a zöldségekkel, hanem szinte az összes többivel. Kevés a fehérje sok a tartósítószer. Nem emberbe valók ezek a kaják és főleg nem akkor ha a jól akarsz súlyt tartani. Ha nincs fehérje plusz ha esetleg még sport sincs mellette akkor arra számíthatsz hogy bár tartod a súlyod de a zsír %-od növekedni fog az izmaid meg csökkenni.

Végeredmény, löttyedt, petyhüdt test. Ennyi.

2014. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hű ez baromi kevés és rossz! Nagyon rossz kajákat eszel, így csak éhezteted magad, sok betegséged lehet, ha így fogod folytatni. Legalább 1500 kalóriát egyél, de ne ilyeneket.

Ami kellene: semmi cukor, ha szénhidrát akkor teljes kiőrlésű lisztből készült termékek, barna rizs, sok hús, zöldség, gyümölcsökből a savanyúbbak. Be lehet ezt tartani, én most candida diétán vagyok, mert meg lett a böjtje annak ahogy étkeztem. Nekem még annyival nehezebb is, hogy nem ehetek gyümölcsöket, és nem csak teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret ehetek, hanem még élesztő nélkülinek is kell lennie. Tejterméket nem ehetek, csak natúr joghurtot, vagy feta és mozzarella sajtot. Fogytam is már vele, pedig még csak pár napja csinálom, nem vagyok elhízott amúgy, 160cm 51kg voltam, most már csak 50 vagyok. Tényleg változtass azon amit eszel, mert az egészségeddel játszol. Ha újra kezdhetném sose ennék cukros ételeket, meg fehér lisztből készült termékeket se, és most nem kéne a candida tüneteitől szenvednem. :/

Még valami eszembe jutott, amikor két éve én is fogyni akartam 4 kg-ot, akkor nem nagyon értettem ahhoz, hogy mennyi kalóriát egyek stb. 1100-1300 kalóriát ettem naponta, olyan élelmiszereket, mint amiket most te is leírtál két hónapon keresztül, és az lett az eredménye, hogy fél évig nem volt menstruációm. Szóval tényleg okosan kell ezt csinálni.

2014. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez ugye poén?

de azért a majonéz LIGHT :DDDDDDDDDDD

párizsi mellé

porok

Ezek rettentő cuccok.


Ez poén kérdés ugye?

2014. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Rögtön jön táplálkozás harcműves barátunk és agyvérzést kap.
2014. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vááá, erre én is kíváncsi vagyok :D a harcműves megmondja a tutit!
2014. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megettél 10 gramm fehérjét, akkor sokat mondok.
2014. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keveset ettél, és az is nagy részt szar, gratulálok. Ettől gyönyörűen el lehet fogyni... (Nem, nem fogsz jól kinézni, de élni is alig.)
2014. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha a kérdés komoly, akkor az étrend kuka. Kávé és cappucino por cukros, ha használtál tejet akkor valsz. nem 0.1%- os volt, tehát zsíros, sajt zsíros, párizsi zsíros, az összes szénhidrát amit megettél az mind magas glikémiás indexű, tehát gyorsan felszívódik és elraktározódik zsírnak. Kivétel uborka, hagyma, paprika. Ez a 3 jó, a répa pedig magas cukortartalmú. Light majonézről nem tudok mit írni, még nem ettem. Sokkal több fehérje kell, de az a zéróhoz közelít abban amit leírtál. Ez a napi kaja, ha kevés kalória is, akkor is hízlal. A gyorsan felszívódó rossz szénhidrátok miatt. Nézz utána mik a jó ch források.
2014. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és ha 1200 kcal alá mész, az ellenkezőjét éred el. Hízni fogsz. Kivéve, talán akkor, ha életed vègéig ezt a kalórialimitet tardod. De akkor meg nem lesz hosszú életed, szóval körbeér a mese. Ráadásul hajhullàs, gombás fertőzések, gyulladások, fogbetegsèsek, és egyéb dolgok jelentkeznek ilyenkor sajnos.
2014. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!