Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki fogyott már úgy, hogy...

Valaki fogyott már úgy, hogy csupán elkezdett valamivel kevesebbet enni?

Figyelt kérdés

Nagy édességfüggő vagyok, ezért nálam a drasztikus váltások/diéták nem működnek, mert pár nap után feladom. :(

Viszont most egy hete már kevesebbet eszem jóval a szokásosnál, de nem éhezek, csak elhagytam a "szemét" kajákat, és édességből is csak egészségesebb verziót eszek, és nem hegyekben persze. Egy hét alatt olyan 1 kiló ment le, de attól félek, hogy ez meg fog állni.


Ti hogyan fogytatok le életmódváltással?


2016. febr. 5. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért ez nem mindig működik.

Adott egy 100 kilós ember, aki eddig minden nap zabált, megevett 4000 kalóriát. Attól, hogy valamivel kevesebbet kezd enni 8mondjuk 3500kcalt), még nem fog fogyni. Max lassabban hízik.

Szóval ha súlyt tartasz azzal, amennyit most eszel, akkor valszeg igen, más esetben nem biztos.

2016. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Már vagy 1 éve súlyt tartottam azzal, ahogyan ettem.
2016. febr. 6. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!