Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hiába igyekszem a zsírt...

Hiába igyekszem a zsírt mindig túllépem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

1700 kcalt szoktam enni- 100/120 g feherje, 100 g szenhidrat es 47 g zsirt kene ennem, de valahogy mindig jocskan tul lepem :((

Kb 60-70-et szoktam abbol enni.

Ha a zsirt tullepem igy hogy a kaloriat nem es heti 3-4-szer jarok eleg kemeny edzesre az baj? Milyen kajakat ehetnek ami zsirszegeny es nem leszek ket perc mulva farkasehes?

167 cm es 94 kg vagyok. Nagyon sokat kene fogynom de eleg lassan megy es gondolom emiatt :(

Te ha nem eszek normalis kajat akkor ehen halok... es azt ugy nem tudom hosszu tavon fenntartani


2016. aug. 24. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
zsír egy kicsit több az nem kavar be. a széndhidrát szokott bekavarni, nem a zsír. viszont neked valószínüleg túl kevés a kalória beviteled ekkora súlyhoz. én ugyanilyen magas vagyok, csak 75 kg, de 1800 kcal-val is fogyok. emeld a kalóriát, és kicsit több fehérje is mehet.
2016. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te rerard vagy


Am nem a zsír hanem a cukor meg a szénhidrát a szar

2016. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!