Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért nem fogyok gyorsabban?...

Miért nem fogyok gyorsabban? Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Két hónapja kezdtem candida diétával,3hete meg már csak zöldség turmixon,és dinnyén élek.Ha nagyon éhes vagyok akkor egy pár szem stop kekszet eszem és kész.

4kg-ot sikerült leadni idáig.

99kg-mal kezdtem,47éves vagyok,164cm.

Na és most kezdek kocogni is,mert idáig nem tudtam.


2014. okt. 9. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

először is azt a keksz izét elhanyagolhatod. Semmit nem tesz vagy vesz az életedből de max nasi. Az meg minek ha pont fogyni akarsz. a zöldség meg ilyen olyan turmixokkal is vigyázni kell a mennyiség illetve az ízek miatt...

A top 3-at kell kiütnöd: cukor, tészta, magas kcal (pl.: banán). Az étkezésed pipa. Csak sokszor keveset egyél.

A második napirendi pont a mozgás. Ha nincs időd elmenni kocogni akkor mondjuk lábemeléseket, fekvőket, felülés stb. végezhetsz hogy az edzésed maradjon meg ha nem is ugyanolyan formában.

Kitérőként nem feltétlen veled van a baj. Van aki nehezen fogy csak mert ilyen. Én se tudok fogyni. :) Kitartás!

2014. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Cukor mentes stop kekszet muszáj ennem,ha nagyon éhes vagyok a gyomorfekélyem véget és nem nassolásból.
2014. okt. 9. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egészségtelen étrend, hol a megfelelő mennyiségű fehérje és zsír? Candida-diétából a valódi orvosit vagy a bulvárlapos hülyeséget csinálod?


Normálisan étkezz, vagyis vegyesen, semmi mű és szétcukrozott kaja, alacsony GI-es ételek. Hús, hal (ami szintén hús, nem értem, miért veszik külön), gomba, zöldségek, jázmin vagy basmati rizs, tojás stb.


164cm-nél 95kg-mal nem egészséges kocogni, max. ha izomból van a súlytöbblet, de ezt a te esetedben nem hiszem.

2014. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az elsődleges baj az, hogy nem vagy már fiatal. Sajnos ahogy öregszik az ember annál könnyebben rakodik a zsír és annál nehezebb is tőle megszabadulni.

A másik dolog, ha csak turmixon és dinnyén élsz ne is csodálkozz, hogy nem fogysz. A szervezeted annyira kiéhezteted, hogy kénytelen abból raktározni, amiből tud. Nem éheztetni kell a szervezeted, hanem gondosan megválogatott alapanyagokból készült étrendet kell választani.

2014. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem csinálom ezt a diétát, de e szerint a cikk szerint dinnyét nem is szabadna enned.


Nagyon egészségtelen, ahogy táplálkozol, még a diétán belül is, amiben ugye elhagyod a szénhidrátot, szinte teljesen.


Számolj kalóriát inkább, ha ebben a diétában csak ennyit eszel, többet érsz azzal, mint ezzel az egészségtelen étrenddel.

2014. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!