Soha nem lakok jól?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Egészséges étkezésbe kezdtem.

Csak bubimentes vizet iszok.

Egésznap zöldséget eszek, hússal, natúr joghurtal. ( Csak csirke főzve )

6 után semmit. Gyümölcsöt sem eszek a gyümölcscukor miatt.


Viszont akármennyit eszek ilyenekből, hogy : Saláta, paradicsom, paprika, répa... Egyszerűen nem lakok jól, de még a kicsi teltérzetem sem megy el, fél liter víz után sem!


Próbáltam mellé abonett "kenyeret" enni, az kicsit elvette az éhségem, de jól így sem laktam.


Befog ez állni? Másoknál, hogy van ez az egész? Hirtelen váltottam volna életmódot?

Várom tapasztalataitokat :)


190cm/104kg | 21/F


2014. okt. 21. 16:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

teltérzetem = éhségérzetem


elírtam :D

2014. okt. 21. 16:34
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem egészséges:

- 6 után nem enni, eszednél vagy?!

- gyümölcsöt sem, mert gy.cukor... grat.

2014. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Diabetikusom mondta. Gyümölcscukor = fruktóz, ugyanúgy hízlal. 6 után nem enni egészséges. :D Mivel este nem kell küzdeni a szervezetednek a sok ennivalóval, amit este bevinnél és este lassúl az anyagcseréd is, ami könnyen plusz kilókat hozhat rád. A sok zöldség lereszelve, fűszeres joghurttal agyonöntve nagyon is jót tesz a beleknek!
2014. okt. 21. 16:43
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Ne reszeld le a zöldségeket, mert hamar feldolgozza a szervezet. Vágd fel szeletekre, hogy dolgozzon a szervezet és akkor nem leszel éhes.
2014. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Ismétlem: 6 után nem evés fasság!


Sokkal több rakódik rád, ha reggel bekajálsz, mert kvézi 10 órát minimum éheztetted magad.


LEfekvés előtt 2-3 órával már nem jó enni, de addig. Nyilván nem 8-kor kell spagit tolni tejberizzsel, de túró, tojás, hal, hús... simán mehet.

2014. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. okt. 21. 19:04
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Mieeeert kell huson es zoldsegen elni, ilyen formaban?? Miert nem eszel zoldseg-kremleveseket, csinalsz finom kajakat zoldsegekbol...


Tapasztalatbol beszelek, en 1 evig etkeztem ugy ahogy most te... Az eredmenye az, hogy vega lettem, husra ranezni sem tudok, se tojasra, turora, joghurtra.


Valtozatosan kell etkezni, es nem leragadni a fott csirke zoldseggel szinten.


(mai menum: karfiolkremleves, spenotos gnocchival, holnap: zellerkremleves, lencsefozelekkel) Csak hogy lásd, igy is lehet... Heti 1 kg-ot fogyok, kaloriaszamlalassal, ch-feherjere figyelessel

2014. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Amugy kb alapszabaly, hogy sose szabad ehesnek lenni.

Kis valtoztatasokkal siman ki lehet hozni kb 120 kcal/100 grammos fullos kajakat, amikbol 200 grammal 3-4 orara tele vagy...

2014. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

"Ne reszeld le a zöldségeket, mert hamar feldolgozza a szervezet. Vágd fel szeletekre, hogy dolgozzon a szervezet és akkor nem leszel éhes."


Hülyeség, mivel mindkettőt megrágod, ugyanolyan trutymósított formában kerül a gyomorba.


6 után nem evés hülyeség, ha én ezt követném, akkor 4-5órás koplalás után feküdnék le, vagyis összességében minimum 13-14órán keresztül nem ennék semmit. Ez minden csak nem egészséges.


Vízzel csak 40 felett lehet teltségérzést elérni, addig túl gyorsan átmegy a testen, így értelmetlen vele étvágyat csökkenteni.


Az étlapod egyhangú és siralmas, bele fogsz bolondulni, ha így folytatod, főleg, hogy éhezel is mellette, hisz sosem laksz jól. Se a tojás, se a hal, se a jázmin és basmati rizs, de még a durumtészta és a rozsos, tönkölybúzás kenyerek sem olyan rosszak, hogy végleg ki kelljen őket zárni.

Gyümölcsök kiiktatása hülyeség, nem azzal kell jóllakni, de ásványi anyagokat, vitaminokat és rostokat jól be lehet vinni velük; finomak és a színességük segít a téli depresszió elkerülésében.

2014. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Étvágycsökkentő kapszulát nem próbáltál még?Valószínű Neked is az használna.
2014. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!