Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mi a kedvenc diétás ételetek?

Mi a kedvenc diétás ételetek?

Figyelt kérdés

Ma nem vagyok valami kreatív, ezért azt remélem, kapok 1-2 remek receptet vagy linket egy finom, kalóriaszegény és szénhidrátszegény vacsorához estére :)


Ti miket szoktatok vacsorázni, amit szívesen ajánlanátok?

A cél egyelőre a fogyás.



2015. máj. 13. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
én nasit tudok javasolni :) 20 g kakaópor, 2M-es tojás, 1kk sütőpor vagy szódabikarbóna, és pár csepp almaecet porrá őrölt édesítő, nálam eritrit, bele szilikonos muffin formába, kb 15-20 perc kell neki (tűpróba) . Szépen felfog jönni, nagyon könnyű piskóta lesz, kettévágod, megkened lekvárral, isteni! ebből a mennyiségből nekem 3om lekváros muffinom lett :P isteni edzés után
2015. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ez milyen edzés után jó választás?
2015. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vacsorára salátát szeretek enni. Laktató és egészséges.

Zöld saláták (saláta vagy rukkola vagy bébispenót vagy madársaláta vagy ezek vegyesen), uborka, paradicsom, tonhal. Só, bors, balzsamecet.

Én általában magában szoktam enni. De lehet csirkemellfilé mellé is. Akkor nem teszek bele tonhalat.

2015. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ebben az első sütiben mi a hasznos, fontos tápanyag?
2015. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első sütiben a tojás és a kaaópor a hasznos tápanyag, sok egyéb nincs is benne, nem tudom, mi bajotok van vele. Egész jó választás, ha csokis sütit akar az ember (bár nekem kissé lightos, dobnék bele diót is).


Hm... Sült zöldség vagy rántotta, ezeket nagyon szeretem vacsorára :) Bár a legjobb a hibrid, amikor pl. sült karfiolra tojást ütünk :)

Mást is eszem, de azok véletlenül sem kalóriaszegények, talán csak a maglisztekből összefőzött kásafélém, amit kakaósan vagy gyümölcsösen lehet enni.

2015. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs baj az első sütivel, csak szerintem az desszert, nem pedig vacsora :)
2015. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
párolt brokkoli + főtt tojás + tonhal + fokhagyma összekeverve kefirrel vagy natúr joghurttal
2015. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én kedvenceim: lazac sütőben sütve, vagy kókuszolajon, esetleg párolva. Párolt répa, kaliforniai paprika és póréhagyma köretnek.Répás-jégsalátás saláta -> esetleg egy pici mozzarellával vagy sonkával. Tonhal saláta : tonhal babbal vagy egyéb zöldséggel szerintem nagyon finom.
2015. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!