Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha július végén lesz egy...

Ha július végén lesz egy fontos esemény és addig nagyon kevés szénhidrátot eszek, akkor látványos lehet a változás?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem :( A felesleg sem 3 hét alatt jött fel. Én januártól fogytam 24 kilót, ez látványos, de ehhez sajna sok idő kell, más étrend, súlyzós edzések, aerob, vas fegyelem és nagyon sok akarat. Biztos benned is megvan ha feltetted a kérdést, mert érdekel a dolog. De szerintem adj több időt a szervezetednek.
2015. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit eszel. Hónapok óta (ritka kivételektől eltekintve) alig eszem szénhidrátot s nem igazán fogyok...
2015. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
S hogy a változás látványos lesz-e, az a feleslegtől is függ. A párom kevesebb idő alatt is el tudna érni látványos változást, mert neki van vagy 1-2 kiló feleslege, mind a hasán. Ennél jelentősen nagyobb felesleget nem lehet leadni egypár hét alatt.
2015. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Amit ennék: szárnyas hús, sonka, túró, tojás, proteinporból készült ételek, alacsony szénhidráttartalmú zöldségek
2015. júl. 3. 21:04
 5/18 A kérdező kommentje:
Pont annyit szeretnék enni, hogy éppen ne éhezzek még. Ja, és a mandulát kifelejtettem a felsorolásból, de azt is mértékkel fogyasztanám.
2015. júl. 3. 21:05
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Szóval mozogni te sem akarsz...
2015. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ilyet nem mondtam.
2015. júl. 3. 21:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. ezek jó ételek, de mellette szerintem mozogj is, napi 40-50 perc folyamatos sietős gyaloglás meggyorsítja a zsírégetést. Előtte bevehetsz l-karnitint, valamennyit az is segít. Igyál sok vizet.
2015. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hajajj... De akkor koplalni fogsz, nem? Nem lehet a szénhidrátot és a zsírt egyszerre kerülni s nem koplalni, a fehérjét nem emelheted akármeddig.
2015. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mandula, túró, tojássárgája ezek mind zsírtartalommal bírnak, főleg az első.
2015. júl. 3. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!