Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha július végén lesz egy...

Ha július végén lesz egy fontos esemény és addig nagyon kevés szénhidrátot eszek, akkor látványos lehet a változás?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igen, az jó is a zsír. Kell is a telítetlen zsír, ezek megvannak a magokban. De 9kcal/g energiát adnak, nem pedig 4-et grammonként mint a fehérje meg a ch.

Ezt kalkuláld bele, szóval max. 1 marék mogyoró és nem egy zacskó! :D

2015. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én egy dekát nem fogytam így...
2015. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ja bocs, tényleg, írtad a tojást. A mandula tudom, hogy zsíros, de azt írtad, azt óvatosan...

Akkor OK, ha eleget eszel :)

Sok sikert!

2015. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Lippóczy Ákos válasza:
Én már közel 40 éve szinte nem is eszem szénhidrát tartalmú kaját és mára 25-30kg plusszal küzdök!
2015. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kocogás séta futás nekem ez nagyon sokat segített,az első néhány nap nehéz...ja és ne koplalj mert a szervezet át áll raktározni fog.
2015. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Mondok egy tutit, de be kell tartani! Alma és csirkemell sütve! Két hét alatt hat kiló mínusz!
2015. júl. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy miből akarsz fogyni. Ha alapból van 25-30% testzsírod, 3hét alatt kb. alig észrevehető lesz a változás. De ha 10-15% a testzsírod, 3 hét 0 szénhidrátos diétával óriásit lehet változni. Ha 30% testzsírról mész le 27%-ra, semmi se fog látszódni. Ha 10%-ról mész le 7%-ra az nagyon durván látszik.

Ja, izomtömeg vesztés nélkül kiváló étrenddel meg edzéssel egy nő heti fél, egy frfi heti 1 kilót tud fogyni maximum. Ami e fölötti súlyveszteség az izom meg víz.

2015. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem van egy bevált receptem. Reggeli, ebéd, vacsora. Semmi alkohol, semmi nasi közben, csak sok víz. Viszont ha csak napi 3x eszel, akkor azt és annyit ehetsz, amit és amennyit akarsz és bírsz. Nagyon ajánlom, nekem bevált!
2015. júl. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!