Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Jégsaláta, párolt csirkemell,2...

Jégsaláta, párolt csirkemell,2 halkonzerv. Elég mára?

Figyelt kérdés
Ezzel kb 80-100 g fehérjét, 20g szénhidrátot és 25 g zsírt ennék. Tegnap kicsit bevacsiztam (kebab hús plusz krumpli(!!!)saláta).
2016. ápr. 10. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól ma egyél normálisan hogy tegnap bevacsorázátál. Ha ritkán csinálsz ilyet, úgyse nagyon hátráltatja a fogyásod.
2016. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ritkán igen.
2016. ápr. 10. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként édes kevésnek hangzik. :D
2016. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindíg ennyiket eszek csak most kevesebb a szénhidrát
2016. ápr. 10. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Alkalmilag a totális böjt sem árt az egészséges testnek, de felesleges koplalnod csak a fogyás miatt.

A zsír túl kevés, ahogy az energia is, a többi OK, ha neked ez így megfelel.


Amúgy megértem, hogy nem akarsz sokat enni, én tegnap betoltam egy fél rúd bejglit sok más mellé, ma csak tojást és uborkát eszem :D Viszont nálam nem lesz koplalós szintű kalóriabevitel (bár nem ártana, de úgyse tudom megcsinálni) s éhes sem leszek, az tuti.


Egy rendes vacsorában s krumpliban nekem semmi nincs, bár nem a legjólfésültebb fogyizós vacsora, de fogyni attól még lehet vele. De vannak napok, amikor nincs deficit, de az ember elvan és másnap újult erővel folytatja, főleg, ha az előző nappal úgy jóllakott, hogy a 2 nap átlagával is fogy...

2016. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!