Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan működik az Update módszer?

Hogyan működik az Update módszer?

Figyelt kérdés

Vonatkoztassunk el Schobert Norbitól és a termékeiről. Engem igazából maga az Update módszer lényege érdekel (leginkább Norbi update nélkül). Gondolom kivitelezhető anélkül is, nem?

Van bárkinek sikersztorija ezzel kapcsolatban?

(Igen, kalóriadeficittel szeretnék fogyni, mindez csak kíváncsiság)


2021. nov. 19. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
A módszer az, hogy csak szénhidrátot számolsz, semmi mással nem foglalkozol. Nyilván arra megy rá, hogy jól bepalizza vele az egyszerű embereket, mert jobban hangzik és csak szénhidrátot mégiscsak egyszerűbb szummázni, mint figyelni mellette a többi tápanyagra is. De hát min csodálkozunk, a mindent gyógyító gombaporok és növények mellé ilyenek is beférnek a repertoárba...
2021. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
17%
Norbi leginkább transzn*mű örömlányokkal edzette ki magát..
2021. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt utolsó válaszolónak: Nem véletlenül kérdeztem a Norbi Update termékektől és személyétől elvonatkoztatva, hiszen az utóbbiról legalábbis mindenkinek van egy kialakult kép a fejében ami már mindenkinek az egyéni értékrendjétől függ..
2021. nov. 19. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Nincs update norbi nélkül, az ő maga. Amúgy a CH csökkentés a módszerének az alapja.
2021. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Például itt leírja a blogger: [link]


A bejegyzés alján linkeli a 2-es és 3-as kategóriába tartozó ételeket, de ezekre a listákra külön is rákereshetsz a Google-ban.

Alapvetően annyi a lényeg, hogy minden ételt, alapanyagot három kategóriába sorol a módszer. Van, amit csak délelőtt, van, amit legfeljebb délután 3-ig, és van, amit bármelyik napszakban lehet enni. Ahogy halad a nap, úgy szorulnak háttérbe a magas ch tartalmú ételek (pontosabban este már egyáltalán nem szabad ilyet fogyasztani). Ha az a típus vagy, aki inkább este nassol (főleg szénhidrátdús ételeket), és tudod tartani magad a szabályokhoz, valószínűleg fogyni fogsz, mert délig elég nehéz munka, tanulás, stb. mellett ugyanannyi ch-ot bevinni csak délelőtt, mint azelőtt egész nap tetted. Természetesen itt is kalóriadeficit esetén lehet fogyni, de a legtöbb fogyni vágyónak eleve a túlzott kalóriabevitel a gondja, aminek általában a nagyobb részét az esti, feszültség levezető nassolás teszi ki. Reggel továbbra is ehetsz szénhidrátban gazdag ételeket. Mint sok más diétánál, jojózáshoz itt is inkább az vezethet, ha az eddigi esetleges délutáni/esti szénhidrátdús étkezések megvonását nem díjazza a szervezetünk, és a szénhidrát iránti vágyunk felülkerekedik. Magyarán itt is fontos, hogy fejben nagyon határozott legyél, illetve hogy legyen elég időd megtervezni, előkészíteni az étkezéseid.

Számomra az volt nehéz, amikor próbáltam ezt a módszert, hogy gyümölcsöt én a nap végén ettem, tulajdonképpen nasiként, és délelőtt nem tudtam/nem esett jól beiktatni gyümölcsöket, így nagyon hiányzott ez az ételcsoport. Emellett hiányzott, hogy kenyérfélét ehessek esténként. Ma már ezt könnyebb pótolni, ha van rá pénzed, mert egyre több szénhidrát csökkentett kenyér, kenyérlisztkeverék jelenik meg a piacon.

2021. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Most ha a szénhidrátellenes diétájára gondolsz, az csodával határos módon működik. De működik , mert láttam már aki ezzel fogyott! Mondom mi vezethet a sikerhez az ezzel fogyó embereket


1) Bazidrága a terméke, nem fogod magad betegre zabálni vele, mert sajnálod a rávalót

2) Hiszel benne

3) Vannak akik a zsíroktól úgy eltelnek, hogy képesek a napi energiabevitelüket durván lecsökkenteni anélkül, hogy állandóan éheznének.


Na, a 3-as kategóriába tartozó embereknél működhet leginkább a Norbi módszer!

2021. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az alapja a kalóriacsökkentés és a minimális szénhidrátbevitwl. Valakinek nagyon beválik, valakinek nagyon nem. Mivel a termékek zsírosak, aki szeret térfogatra sokat enni, annak nem lesz jó. Aki viszont jól tud lakni tőle az vígan, kényelmeyen eléldegél rajta.

Tehát aki kevés szénhidrátot ezsik kalóriadedicitben, az fogy. Ha norbit eszik, ha nem. Akinek van pénze és kevés az ideje, annak kßnyelmesek ezek a kész vagy félkész termékek. Viszont ezekből is lehet túl sokat enni, akkor meg hiába


Egészségesnek viszont nem mondanám, többször olvastam máe bizonyks termékek összetevőllistáját és elég kacifántosak.

2021. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a termékei "műanyag"ból vannak, amit a szervezet nem tud megemészteni, ezért fogysz. Viszont hosszú távon rengeteg betegségnek lesz a forrása, amiért Norbika tutira nem fog kárpótolni.
2023. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Melyik tájékozatlan jólelkű pontozott le?!
2023. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!