Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi update módszer vagy...

Melcsassz kérdése:

Norbi update módszer vagy Paleolit táplálkozás-diéta?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb,hatásosabb egészségesebb hosszú távon?Melyikkel lehet elérni tartós súlycsökkenést és azt meg is tartani végleg?Véleményeket-tapasztalatokat várok.
2010. dec. 28. 07:44
1 2
 11/13 Enting ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelnek az elméletek azóta, hogy kipróbáltam két hétre a paleolit étrendet, mondván, mi történhet, úgyis csak egy újabb hülyeség. Nos. Azóta le sem tértem róla, mert 3 nap után elmúlt a 4 éve fennálló alvászavarom, 1 hét után elhagyhattam a pajzsmiriggyógyszert, amit 1,5 éve szedek, majd 2 hét után megszűnt a 26 éve fennálló ekcémám, ami állítólag örökletes és gyógyíthatatlan az orvosok szerint. Ezen kívül érezhetően jobban érzem magam, de nagyságrendekkel. A konditeremben megduplázódott a fejlődésem üteme, minden nap elvégzek másfél napi munkát, a hangulatomat semmi nem törheti le, mondanám, hogy úgy érzem magam, mint Superman, de nő vagyok. (mellesleg elkezdtem fogyni is, de ezek után ez már teljesen eltörpül) Jókat eszek bűntudat nélkül, soha nem voltam ilyen jól még életemben.

Innentől nem vagyok kíváncsi az elméleti hitvitákra.

Persze a paleolit étrend azt is jelenti, hogy egyáltalán nem eszünk művackokat, minden nap főzök, és azt esszük, ennyi. Heti 1x bevásárolok a piacon, kész. Mindenki eldöntheti, hogy mit hogy csinál, ez volt az én esetem.

2011. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha szereti valaki tömni Norbika zsebét lóvéval akkor jó megoldás az ápdét, csak az a probléma, hogy mellette a saját szervezetét is vastagon megtömi szója lisztel és gluténnal. Hosszú távon ezek rendszeres fogyasztása tutira nem egészséges...Egy szint után marha nehéz tovább fogyni updéttel! Fogytam vele 24kg-ot, utána több mint egy évig egy dekát sem!

Tavaly nyár végén olvastam a paleóról, egyből belevágtam! Azóta eltelt bő 5 hónap és fogytam 19kg-ot! Szigorúan betartom a paleo elveket(Csak a sajt az amit fogyasztok kis mennyiségben a kompromisszumos ételek közül)

Energiám több van mint valaha és egyáltalán nem kívánom a régi cukros/lisztes/krumplis stb ételeket. 33f

2013. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
EGGYIKKEL SEM! Mindkettö egy eheztetesen alapulo baromsag, amellyel teljesen tönkreb.szod az egeszseged!
2017. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!