Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi az, hogy bármennyit bármikor?

Mi az, hogy bármennyit bármikor?

Figyelt kérdés

1-es kódú ételek Norbi diétája szerint BÁRMIKOR ehetőek és ami még ennél is érdekesebb,BÁRMILYEN mennyiségben.


Hogyan lehetséges ez,de most komolyan ? Oké,hogy a desszertek nem ide tartoznak,de az 1-es kódú ételekből is összelehet állítani egy olyan jó kis napi menüt,ami jó kalóriabombának számítható.


Akkor mégis mi alapján készült ez a fogyási elv ?


2012. szept. 28. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
az update egy baromság.
2012. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a lényege, hogy ez emberek többségének leghalványabb fogalma sincs arról, hogy mit eszik és miért, és ha már ilyen minimálisan elkezdenek odafigyelni, hogy már ezzel jelentős eredményeket érnek. Meg ha megnézed, az egyes kódban csupa olyan kaja van, amiből azért nehéz sok kcalt felhalmozni, meg nem is az a tipikus nem bírom abbahagyni annyira finom típusú kaja.
2012. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy eszméletlen hülyeség, tavaly nyáron énis próbáltam 1 hónapig, ha jól emlékszem ennyi időre ígér -10 kg-ot, de egy nagy hülyeség.. ennyi idő alatt 1 darab kilót fogytam, pedig mindent követtem az utolsó pontig, marha drága és szart sem ér.. mikor feladtam és rájöttem hogy ez baromság, meg mertem enni egy szelet sima kenyeret, sovány sonkával, vissza ugrott 2 kg... ha le is fogysz vele 10et, ha nem tartod egész életedben, visszajön... bocsi, ez van, inkább keress mást, szerintem ne kockáztass :S szerintem nagyot csalódnál benne...
2012. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

perzse, hogy vissza hízza az ember, ha visszatér az eredti étrendjéhez, de mondjatok már egy olyan diétát, aminél ez nem így van?


Bármennyit, bármikor: ésszerű keretek között. Ha olvastad a könyvet, akkor tudod azt is, hogy mért nem kell számolni a kalóriát.

2012. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na most, az máris ellentmond egymásnak, hogy bármennyit (=nincs korlátozás) es esszerű keretek között (=megiscsak van egy határ). Meg kinek mi az esszerű keret. Valakinek 50dkg mozzarella belefer (ami kb. 1500 kalória), másnak pedig 5 dkg a max.

A semminel jobb az update, de pont az ilyen pontatlanságok miatt közel sem a leghatekonyabb módszer. Inkább azoknál működik, akiken több 10kg felesleg van, es ott is csak az első időszakban, mert valami rendszert vittek az etkezesükbe.

2012. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
neked is csak azt tudom mondani utolsó, hogy olvasd el, mért nem számolják a kalóriákat. És mért fogyhatsz akkor is, ha nem csak 1000 kalóriát eszel meg...
2012. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!