Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi 1000 kalóriás edzés?

Norbi 1000 kalóriás edzés?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy van egy olyan Norbi féle edzés amivel 1000 kalóriát lehet elégetni, de bárhogy kerestem neten nem találtam. Ez egy külön DVD? Ha igen kapható még?


Illetve lehet rendelni ebédet, ami mellett tulajdonképpen uzsonna és vacsora is van. Olyan lehet, hogy csak külön ebédet?:) Köszi a válaszoakt előre is.



2014. márc. 2. 13:15
 1/2 bodnar edit válasza:
szerintem ha beütöd hogy Norbi 1000cal. edzések dvd valamit ki fog dobni a Net. Én azt is olvastam tőle és ki is próbáltam hogy nem szabad kenyeret és minden olyat enni amiben élesztő van mert az köti a zsírsavat. Nálam bevált nem ettem két hét után kezdett alakulni , éreztem hogy belül átalakul a szervezetem. Semmi kenyér semmi tészta.aztán egyre könnyedebb lettem ekkor elkezdtem tornázni. Vettem egy lépegetőt magamnak meg más talajgyakorlatot is csináltam. Este semmi kaja! Egy hónap múltán éreztem jobban magam már nem voltam annyira éhes. A mozgás is már a részemmé vált. Kezdtem kevesebbet enni nem voltak szélgörcseim nem voltam felfújódva tehát alakult csak türelem kell. Reggelente az ágyban felüléseket csináltam meg felemeltem a lábam ( ezt akkor tanultam valakitől amikor szűltem)és a levegőben számokat kell felírnia levegőben , egytől tízig. Ez hasizom gyakorlat és a bőröm is visszahúzódott. Egyszóval használt! Mindenkinek csak ajánlani tudom. 17 kilót fogytam mert már, 105 voltam. Hinni kell és fejben összerakni meg persze akarat is kell amiből nekem sajna néha kevés van. Azóta híztam vissza de most megint elkezdem és remélem ugyanúgy sikerül mint több éve. Persze nem mindet híztam vissza! A ruháimról vettem észre hogy fogyok amiket már rég nem tudtam felvenni.Nem mértem állandóan a súlyomat az nem jó! Csak egy hónap után érdemes és egyszer csak így érdekesebb is. Na nem húzom az időt remélem nem csak neked másnak is tudtam evvel segíteni higgyétek el érdemes!
2014. márc. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én csinálom az 1000 kalóriás edzést, nagyon jó :)) mostanában mondjuk csak az első 30 percet van időm megcisnálni, de azt minden nap és így is fogyok tőle :)
2014. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!