Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Valaki fogyott már csak...

Valaki fogyott már csak azzal, hogy Norbi update kajákat evett? Ha igen, mennyi idő alatt mennyit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 22:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Igen,én. :) lusta vagyok sajna,igy nem tornaztam,de update termekekre valtottam illetve update kódok szerint ettem,foztem,sutottem. 1 ev alatt 34 kg ment le. A napi menujuket nem rendeltem a futarral,inkabb en foztem meg a dolgokat mivel milliomos sem vagyok sajna.
2014. dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

Hello!


Nem szeretném, hogy félreértés legyen, az update kaják általában fogyasztásra alkalmatlan hulladékok az én szememben. De az általánosságban igaz, hogy szénhidrátszegény ételekkel / étrenddel jól lehet fogyni.


Most más kérdés, hogy az update termékektől hosszabb távon ugyan úgy megbetegedhetsz, mint mekiben ebédelve.


Normális, megfizethető árú ételekben sincsen sok szénhidrát, lehet őket enni. Az update márkával nem az a baj, hogy sznoboknak van, hanem hogy ha kevés embernek is, de a szójalisztes műkaják tönkretehetik a pajzsmirigyet, aztán már nem lesz olyan könnyű fogyni. Bár ez ritkább és hosszabb távon jelentene problémát.

2014. dec. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

Sok hüyle van... :)

Az update nem arra van, hogy lusta isznók fogyjanak. Azok akkor segítenek igazán, ha sportolsz mellette.

2014. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%
egyszer nézd meg, mit tartalmaznak
2014. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
4: mesélj mit tartalmaznak!
2014. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
ha annyira érdekel, vedd meg és olvasd el a hátulját ;)
2014. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

Tele vannak szójával a termékeik, ami finoman szólva is nem túl egészséges, érdemes utánaolvasni, milyen hatásai is vannak a szójának.


Durván túlárazottak, nemrég írt itt valaki az egyik termékükről, aminek 99%-ka sima cukor, az 1% pedig egy étvágyfokozó, sima cukornál is nagyobb inzulincsúcson produkáló édesítő. Egyébként alig 150-200Ft az előállítása, házilag is, de ők 1200Ft-ért árulják.


Környezetemben nem túl sok jót hallottam a termékeikről.

2014. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az Updata kaja szutyok, de az Update módszer jó, gyakorlatilag a Glikémiás indexre megy rá, Az egyes kódú az alacsony GI-jű kaják, amiket bármikor ehetsz, mert lassan szívódik fel, és így tovább.
2014. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk a GI rendszerre és az Update kódolásra is ráférne némi frissítés..


.. mondjuk mivel nem a glikémiás index a mérvadó, hanem a glikémiás index ÉS a glikémiás telítettség, együtt. Az inzulinhatás.. meg ilyen apróságok. Ha legalább kitalálnak valamit, azt jól és következetesen csinálnák. Most nem következetes.

2014. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

fogyott, de neki és sokaknak ráment az egészsége, mert sz.rok.

A nagy híres lefogyasztottai se eszik, koplalnak inkább és van, aki közülök nem is fogyott vele..de én nem mondhatok többet erről.

2014. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!