Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Valaki fogyott már csak...

Valaki fogyott már csak azzal, hogy Norbi update kajákat evett? Ha igen, mennyi idő alatt mennyit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 22:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
29%

értelmesen leírtam mindent, nem az én bajom, hogy nem tudsz szöveget értelmezni :)

nem hallottál még a norbi részvényekről? tudod azok nem csak úgy vannak valahol, amit az ember csak úgy vesz meg elad, nagyon komoly szabályozása van, nos, a mi kis norbikánk elég szabadosan értelmezte ezeket a szabályokat, csakhogy belebukott, aki tisztességes vállalkozó, nem így dob ki részvényeket a piacra, mint ahogy ez a pondró tette

2014. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
61%

Nem barátocskám, te benyögtél két szót, és feltételezed, hogy én mindent tudok az adott témáról. Elkezdhetek mesélni az interpolálásról...

Ha leírod mi történt tudok érdemben reagálni, egyéb iránt ne is fáradj válasszal, ha ennyit nem teszel meg. Feltételezem hogy vettél részvényt a cégéből, és buktál rajta.

2014. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
44%

értelmes ember nem vesz sem update terméket, sem norbi részvényt, bogaracskám (ha már személyeskedünk)

tudod, azt nem értem, hogy ha fogalmad sincs miről beszélek, akkor mégis minek véded annyira és magasztalod az egekbe norbit és a termékeit?

2014. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
47%
Az olvasási, és szövegértelmezési problémáiddal még mindig nem tudok mit kezdeni, próbáld meg újra.
2014. dec. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
:)
2014. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!