Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek így lehet fogyni?

Szerintetek így lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Minden nap délután tornázom 40 percet (Norbis videóra), plusz 15-20 percet este fele is. Lecseréltem mindent Norbis termékekre. Sok gyümölcsöt és zöldséget eszem és édességet egyáltalán nem. Illetve ha megkívánom akkor 1db müzli szeletet. A vacsorát is elhagytam 5kor megeszem 1db almát. Szerintetek ez így jó lesz?
2016. szept. 25. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
jézusom... norbis kakakóscsiga:"D norbis tészta, norbis csoki, norbis víz. okééé
2016. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem butaság ez a norbis dolog,illetve,hogy mindent norbisra cserélsz. En vagyok az elo pelda es meg egyjopar ember biztos,hogy IGENIS le lehet fogyni ugy,hogy nem norbizol,illetve nem hagysz el nagyon sok olyan dolgot amit szeretsz,ki egesz eletebe szerette az edesseget,szenhidratot az valoszinu tovabba is fogja aztan visszater es jon a hizas

En semmit se hagytam el,ugyanugy eszek csokit is ES NEM NORBISAT csak a mennyiséget csokkentettem le,4 honap alatt 12 kg ment le rolam :)

2016. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Fogyáshoz nem kell koplalni, szóval nem kell a vacsorát elhagyni.


Norbis cuccok pedig drágák, tele vannak szójával, s a kalóriatartalmuk is magas; és nem is egészségesebbek, mint más termékek.

2016. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. Nem eszem sem Norbis kakós csigát sem Norbis csokit. A liszet, panírmorzsát, tésztákat ( amiből nagyon keveset szoktam alapból enni ), zsiradékot, cukrot (eritrire) cseréltem le. Napi 2,5-3liter VIZET iszom mivel az üdítőket alapból nem szeretem. Csoki helyett napi 1 müzli szeletet eszem, és mivel eddig nem is ettem se gyümölcsöt se zöldséget ezen is változtattam és minden nap eszem több félét. Így tornázom pluszban egyszer 40 és egyszer 15-20 percet. A Norbis dolgokkal nem szeretnék felhagyni mert jónak gondolom és a közvetlen környezetemből is ajánlották..
2016. szept. 25. 15:03
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem lesz jó.

A mozgás oké, bár a torna mellé futhatnál is.

Viszont a kaja az borzalom. Oké, hogy nem eszel édességet, de a gyümölcsök ugyanúgy tele vannak cukorral. Bár fruktóz, de ez a szervezetednek mindegy, nem tesz különbséget, ugyanúgy bontja le majd.

A vacsorát elhagyni szintén butaság. Nem elhagyni kell, hanem figyelni arra, hogy este már ne egyél szénhidrátot. Sovány húsokat, túrót, tojást, halat (magyarán fehérjét) és mellé zöldséget nyugodtan egyél, sőt!

A norbis részét inkább hagyjuk, én meg nem ennék onnan semmit. :D Valaki mesélje el nekem miből van az a norbis "kenyér", aminek 100 grammjában van 3g szénhidrát.

A súlyod csökkenhet ugyan ezzel a módszerrel, de tudd, hogy az izmaid veszíted csak el.

2016. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Majd akkor állok neki futni ha màr fogytam ugyanis a térdeimet nem szeretném tönkre tenni a túlsúlyom miatt.
2016. szept. 25. 17:40
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Akkor sétálj.

Nagyobb távok, intenzívebben.

De a kajára vonatkozó rész akkor is marad.

2016. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

A kajáról szóló részt már nagyon szépen kifejtették előttem,ahhoz már nem tennék hozzá semmit.

Norbival az a nagy helyzet,hogy nagyon ügyesen tudja eladni magát,ezért olyan sikeres.Ha valaki elkezd mozogni és abbahagyja a sok csoki/chips zabálást,akkor fogyni fog,nem kell hozzá Norbi(plusz nekem ne egy olyan ember magyarázzon az egészséges életmódról,aki szerint a rákot citrom+szódabikarbónás vízzel gyógyítjuk....)

Szóval összefoglalva én azt javaslom,hogy inkább nézd meg,hogy neked a magasságodhoz képest mennyi kalóriára van szükséged+nézd meg,hogy átlagosan az embernek miből mennyit kell ennie és ez alapján állítsd össze az étrended,ami napi 5 étkezésre legyen szétbontva.Arra figyelj még,hogy az alapanyagok,amiket használsz minél "természetesebbek" legyenek(tehát lehetőleg minél kevesebb összetevőt tartalmazzon,ne legyen benne szója,ne legyenek benne mesterséges édesítőszerek,tartósítószerek,növényi zsírok,mert ezek bizonyítottan károsak)

Tornában én egyébként inkább Rubint Rékát ajánlom(persze csak akkor válts át erre a fajta tornára,ha már tudod tartani a tempót,nem kell kapkodni),szerintem sokkal hatásosabb+számomra hitelesebb is,elég ránézni.

2016. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
62%

100%

Norbival 100%


Csináld, ne komplikáld.

2016. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na akkor azoknak mondanám akik leszólták a Norbis termékemet és a tornát. 1 hónapja kezdtem el és fogytam eddig 4kg-ot. Folytatni fogom tovább ugyanis nekem be vállt.
2016. okt. 11. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!