Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek így lehet fogyni?

Szerintetek így lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Minden nap délután tornázom 40 percet (Norbis videóra), plusz 15-20 percet este fele is. Lecseréltem mindent Norbis termékekre. Sok gyümölcsöt és zöldséget eszem és édességet egyáltalán nem. Illetve ha megkívánom akkor 1db müzli szeletet. A vacsorát is elhagytam 5kor megeszem 1db almát. Szerintetek ez így jó lesz?
2016. szept. 25. 13:45
1 2
 11/18 anonim válasza:
Figyelj nem kell lemondanod a norbis dolgokról :) Napi 5x étkezés kell .Figyelj oda ,hogy mit eszel pl: sült krumpli ,majonéz,chips ,cukros üdítőitalok,fehér kenyert,energiaital nem szabad fogyasztani . Sport az kell . Én Rékázni szoktam :) Ha a térded nem engedni a futást akkor próbálj meg gyorsabban sétálni pl mindennap 1 órát , Én ezt azért mondom mivel pajzsmirigy betegségem van ezért is diétázom így orvosi előírásra :D a térdemre nekem is vigyáznom kell szóval megértem .Én fél év alatt eddig 25 kg fogytam ,úgy h ezt a módszert használtam.
2016. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, nem azért szólták le a norbis cuccokat, mert nem lehet fogyni velük, hanem mert rendesen túlárazottak, s nem is egészségesebbek, mint más termékek, nézz csak utána a szójának pl. a pajzsmirigyre gyakorolt hatásának.
2016. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Energia italt, fehér kenyeret, majonézt alapból nem fogyasztottam. A lisztet habarás, rántás és leves betét miatt cseréltem. Szerintem ez azért jobb mert kevesebb benne a szénhidtrát (igaz minimálisan de kevesebb!) viszont több a fehérje és lassan felszivódó szénhidrátokat tartalmaz. Lecseréltem még a ketcupot és mustárt hátha kell, igazából abból is minimálisan fogyasztottam. A cukrot eritritre cseréltem napi 2 kávés kanállal használok a kávémba. Ezenkívül a tésztákat cseréltem amit szintén ritkán ettem és a zsemlemorzsát. Üdítőt egyáltalán nem iszom csam vizet. Gyümölcsből sem nagyon eszem max heti 1 alma viszont minden nap eszem 2 kígyóuborkát és 2 paradicsomot. Emellett tornázom napi 40 percet és mivel van gyerekem sétálunk is sokat. Ja és este 20 percet kettlebellezek.
2016. okt. 13. 15:21
 14/18 anonim válasza:

Örülök,hogy már ennyit haladtál kérdező.

Ahogy az előttem lévő válaszoló már elmondtam,nem azért szóltam le Norbit,mert nem hatásos,hanem azért,mert a piár miatt az embereknek gyönyörűen be lett magyarázva,hogy csak a Norbis kaja az egészséges,és csak attól lehet fogyni,pedig ha valaki tornázik(bármit!)és egészségesen táplálkozik(amihez nincs szükség Norbis termékekre)ugyanúgy lehet fogyni,és kevesebbe is kerül.

Egyébként a mi családunkban rettentő komolyan vesszük az egészséges életmódod,minden címkét elolvasunk és igyekszünk kerülni a káros dolgokat amennyire lehet,és vannak olyan Norbis termékek,amiket mi meg nem ennénk,mert elég csúnya dolgok vannak az összetevők között.

Azt nem mondom,hogy minden termékük káros,de van köztük is olyan,ami egészségtelen,szóval azt javaslom,hogy olvasgasd te is a címkéket kérdező,ne csak a neve miatt vedd meg a terméket.

Sok erőt és kitartást kívánok a fogyókúrához!

2016. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy. :) Szép hétvégét!
2016. okt. 14. 23:44
 16/18 anonim válasza:
41%
sztem fuss el norbiig addig lefoogysz ;)
2016. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Jaaaj mekkora poént toltál öcsém...
2016. okt. 16. 16:34
 18/18 anonim válasza:
Szerintem még véletlenül se kezdj el futni, és ezt az előző válaszokban futást javaslóknak is mondom. Az emberi test, a gerinc, a csigolyák nem a futásra vannak kitalálva. A futással nagyon könnyen tönkre lehet tenni a gerincet, elmozdulhat az atlas csigolydád, ami nagyon sok kellemetlenséggel járhat. Az atlas nagyon sok embernek elmozdult állapotban van, és olyan gondokat okoz, amikre soha nem gondoltál volna. Tömören összefoglalva: ne fuss, ne ugrálj, de gyalogolj sokat és biciklizz. Sok sikert! :)
2016. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!