Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehetne altatni saját ágyában?

Lehetne altatni saját ágyában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy 10 hónapos kisfiamat tudnám e altatni valahogy már saját ágyában? Arról van szó, hogy kicsi kora óta csak úgy alszik el hogy kézben van és rázzuk, utánna ha a saját ágyába tesszük alszik ott de elaludni nem tud ott hiába vagyok ott vele. Ti mikortól tudtátok úgy altatni a babát, hogy beteszed az ágyba és pl beszélsz hozzá, simogatod a hátát és elalszik?

Csak azért lenne jó, ha már ott aludna el mert 11 kiló én meg 13 hetes terhes vagyok és elég fárasztó mindig cipelni. Persze altatom így kézbe, de könnyebb lenne ha nem kéne mindig rázni. Nektek mik a tapasztalataitok? Hogy zajlott vagy zajlik az altatás?

Köszönöm előre is a válaszokat :)


2021. jan. 5. 12:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Olyan hintánk nincs de utánna nézek 🙂
2021. jan. 5. 13:06
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
2 hónapos a gyerekem és simán elalszik a saját ágyában. Evés után kicsit babusgatom, ölelgetem és amikor már félig alszik berakom a kiságyba. Ha felébred akkor kicsit simogatom az orrát, fogom a kezét meg az ujjaimmal lecsukom a szemhéját ha kinyitja. Általában pár perc alatt elalszik.
2021. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg hason lerakni és paskolni a pipsijat?


Az én lányom kB 14 hós koráig így aludt el.

Ez kicsit hasonlít a razashoz, ringatáshoz

2021. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Gimnasztikai labdara ulve, o az oledben, es rugozas is mukodhet, vagy csak siman az oledbe veszed, de ulve ringatod, nem allsz fel?
2021. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

12. Értem, de egy 10 hónapos baba már sokkal elevenebb, ha én félálomba lerakom, feláll és sír.


13. megpróbálom köszi

2021. jan. 5. 13:28
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Adamo jó, de én már nem szoktatnám rá. Én most próbálom leszoktatni róla az 1 éves ikreimet. Amúgy nekünk köztes megoldásként az jött be, hogy leülök vele a fotelba, magamhoz ölelem és paskolom a popsiját. Így mégis kézben van, mozgatom is, de nem szakad le a hátam. Vagy volt, hogy ráfektettem a térdemre a fenekét és mozgattam a lábam, ez is tetszett neki.


(12-esnek üzenem, hogy beszéljünk újra, ha már fel tud állni a gyereked a kiságyban.)

2021. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A gimnasztikai laszti nagyon jó ötlet.
2021. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az ötleteket, kiprobalom mindet hátha bejön valamelyik 😊❤️
2021. jan. 5. 13:44
 19/19 anonim ***** válasza:
16. OKÉ 12
2021. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!