Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem szabad alvó babát,...

Miért nem szabad alvó babát, kisgyeret felébreszteni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Már miért ébresztenéd fel?
2022. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Fel szabad ébreszteni.

Azért mondják hogy ne, mert magadnak okozol vele kellemetlenségeket ha felébred és nyűgös lesz, nem tud visszaaludni, csak mert te felébresztetted pl egy pisis pelenkacsere miatt

2022. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Te jól érzed magad ha felébresztenek? Nyilván, ha muszáj muszáj de jobb elkerülni.
2022. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Mert magaddal ,és vele is kiszúrsz 😅

Ő nyűgös lesz ,ezáltal te is.

Persze a kényszer nagy úr.. De amíg nem muszáj és nem ébresztem fel egyiket sem. Addig csend van és nyugalom 😀

2022. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, te normális vagy?

Ha nem muszáj, egy felnőttet se ébresztek fel.


Nyilván azért alszik, mert fáradt. Hadd pihenje ki magát.

Mekkora IQ-bajnoknak kell lenni, hogy valaki ezt ne lássa be magától?

2022. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert vannak babák akiket az édesanyjuk másfél órán át altat... Valószínűleg neked még nincsen gyermeked.
2022. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy mondás, aminek az az alapja, hogy sokszor nehézkes az altatás és így örül az ember, ha végre alszik.

De természetesen fel szabad. Fel is szoktam, ha pl: túl későn alszik el délután, mert akkor este nem alszik és az bizony se neki (mert másnap mosott kaki lesz), se nekünk nem jó.

2022. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

#5 mar ne haragudj de mi ez a stilus?


Minden reggel ebresztem az enyemet, mert viszem bolcsibe, en meg rohanok tovabb dolgozni, nem a legoptimalisabb de nem mindenki van otthon a gyerek 3eves koraig.


A nagyobbakat pedig delutan ebresztettem ha tovabb aludtak mint du 3, mert igy faradtak el este 8ra es pl nem porogtek ejfelig mint a szomszede akit minden ejjel hallgatunk tombolni.


Nalunk a bolcsiben is ebresztik a gyerekeket 3utan. Biztos ok is nem normalis dilettans gyereknevelok...

2022. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8. Írta, hogy ha nem muszáj ne keltegessük. Gondolom vasárnap te se rázod őket 6kor, mert kelni kel :)
2022. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem.
2022. ápr. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!